Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 7347
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 - Kronika policyjna

Wtorek, 10 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 15 lutego 2006, 19:59
Autor: TEJO

<b> JELENIA GÓRA
Damski bokser </b>
W policyjnej izbie zatrzymań przebywa 42-letni mieszkaniec Lwówka zatrzymany w poniedziałek. Mężczyzna podejrzewany jest o pobicie jeleniogórzanki, której ukradł telefon komórkowy o wartości 300 złotych. Do zdarzenia doszło w listopadzie ubiegłego roku.

<b> JELENIA GÓRA
Bandyci w celi </b>
22-letni mieszkaniec Koszalina, który w niedzielę wraz z 14-letnią mieszkanką Będzina usiłował okraść kobietę w Szklarskiej Porębie, został tymczasowo aresztowany. Podczas zdarzenia przestępca przyłożył ofierze nóż do gardła.
W celi aresztu śledczego przebywa także mieszkaniec Szklarskiej Poręby, który podejrzewany jest o zabójstwo. W niedzielę zadał swojemu koledze kilkanaście ciosów obuchem od siekiery. Mężczyzna nie przeżył.

<b> JELENIA GÓRA
Kaucja za próbę przekupstwa </b>
Trzy tysiące złotych poręczenia majątkowego musiał zapłacić 27-letni mieszkaniec gminy Komorniki, który usiłował wręczyć łapówkę policjantom z drogówki. Za 100 zł chciał, aby odstąpili oni od ukarania go za zbyt szybką jazdę samochodem. Mężczyzna ma także dozór policyjny i musi się meldować regularnie w komisariacie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group