Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 4418
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Środa, 15 listopada 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Włam na strych </b>
Nierdzewny pojemnik oraz elektronarzędzia o wartości 1900 złotych ukradł ze strychu jednej z kamienic przy ul. Wolności 27-letni jeleniogórzanin. Zawiadomiony przez poszkodowanego patrol policji szybko złapał sprawcę. Część łupu odzyskano. Złodziej trafił do policyjnej izby zatrzymań.

<b> JELENIA GÓRA
Uwaga na przejściach </b>
Kierowca prowadzący samochód marki Daewoo Lanos potrącił na przejściu dla pieszych przy ul. Ogińskiego 71-letniego mężczyznę. W wyniku wypadku potrącony doznał złamania nogi oraz pęknięcia pokrywy czaszki. Został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Przyczyną zajścia była nieuwaga kierowcy z Janowic.

<b> KOWARY
Znów kradli kable </b>
Piętnastolatek wspólnie z kompanami w wieku 19 i 20 lat ukradł 30 metrów bieżących kabla telefonicznego. Wartość łupu to co najmniej 250 złotych. Poszkodowana została firma telekomunikacyjna i jej abonenci. Małoletniego przestępcę przekazano rodzicom. Starszych czeka sprawa karna przed sądem.

<b> PODGÓRZYN
Pech na dwóch kółkach </b>
Nie dość, że był pijany (1,6 promila alkoholu w organizmie), to jeszcze jechał rowerem pomimo zakazu sądowego prowadzenia pojazdów mechanicznych. Do tego jeszcze był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze nakazem doprowadzenia do Aresztu Śledczego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. To 50-letni mężczyzna z Mysłakowic, który został zatrzymany przez patrol policji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group