Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 6181
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 - Kronika policyjna

Wtorek, 20 czerwca 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Kradzione nie tuczy </b>
Mięso i wędliny o wartości 1350 złotych wyłudził z jednej z hurtowni 33-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania. Proceder trwał od 3 do 18 czerwca. Przestępcę zatrzymała policja. Będzie on musiał meldować się regularnie na komisariacie.

<b> JELENIA GÓRA
Bójka małolatów </b>
Szesnastoletni jeleniogórzanin pobił i okradł swojego o rok młodszego kolegę. Napastnik zabrał mu 50 złotych. Został zatrzymany przez policję. Sprawa będzie miała finał przed sądem dla nieletnich.

<b> JELENIA GÓRA
Damski bokser </b>
Przez ponad 18 lat znęcał się nad swoją żoną i córkami 58-letni mieszkaniec Jeleniej Góry. Wpadł w ręce policji po tym, jak pobił swoją młodszą o 10 lat żonę. Ustalono, że wielokrotnie groził, iż ją zabije. Bił i wyzywał także swoje córki. Sprawca przebywa w policyjnym areszcie. Grozi mu kara co najmniej pięciu lat więzienia.

<b> JELENIA GÓRA
Złodziej pod dozorem </b>
Części do samochodu i narzędzia ślusarskie ukradł po włamaniu się do z jednej z komórek 38-letni mieszkaniec stolicy Karkonoszy. Wartość łupu to 1200 złotych. Mężczyzna jest pod dozorem policyjnym. Za tę kradzież może spędzić w celi dwa lata.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group