Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 6917
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> BUKOWIEC
Rowerkiem pod koła </b>
Urazu głowy oraz ogólnych potłuczeń ciała doznał pięcioletni chłopiec, mieszkaniec Bukowca w gminie Mysłakowice. Na ulicy Wiejskiej dziecko zjechało rowerkiem na lewą stronę jezdni prosto pod koła nadjeżdżającego z przeciwka chevroleta aveo, za którego kierownicą siedział 57-letni kowarzanin. Chłopczyk po opatrzeniu ran w szpitalu wrócił do domu. Kierujący chevroletem był trzeźwy.

<b> JELENIA GÓRA
Wpadka z „amfą” </b>
Pięć woreczków z amfetaminą (22 działki) znalazła policja podczas kontroli samochodu prowadzonego przez 25-letniego jeleniogórzanina. Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Funkcjonariusze, którzy dokonali przeszukania mieszkania zatrzymanego, ujawnili tam konopie indyjskie oraz 125 działek amfetaminy. Posiadanie narkotyków jest przestępstwem. Mężczyźnie grozi kara więzienia do dwóch lat. Został objęty dozorem policyjnym i musiał zapłacić 1000 złotych poręczenia majątkowego.

<b> JELENIA GÓRA
Pokusą paliwo </b>
Benzynę z baku forda fiesty pozostawionego przez mieszkańca Rypina przy ulicy Wolności usiłowali ukraść dwaj jeleniogórzanie. Mężczyźni w wieku 21 i 26 lat otworzyli już nieustalonym narzędziem zamek klapy zbiornika. Zostali jednak przyłapani na gorącym uczynku przez patrol policji. Trafili do pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

<b> KROMNÓW
Jechał pomimo wyroku </b>
58-letni mieszkaniec Jeleniej Góry został zatrzymany przez patrol drogówki w Kromnowie. Okazało się, że kierowca nie zastosował się do wyroku sądu, który zakazał mu prowadzenia pojazdów.
„Nielegalny” kierowca został umieszczony w policyjnej izbie zatrzymań.
Jelenia Góra

<b> JELENIA GÓRA
Dozór za włamania </b>
Dwanaście włamań do samochodów ma na swoim koncie siedemnastolatek z Jeleniej Góry. Przestępca działał od 3 do 29 marca, kiedy to został zatrzymany przez policję. Teraz będzie musiał regularnie meldować się w komisariacie: decyzję o zastosowaniu dozoru podjął prokurator rejonowy w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group