Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 8135
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Wtorek, 17 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 15 lutego 2006, 18:14
Autor: TEJO

<b> JELENIA GÓRA
Wyłudzacze zatrzymani </b>
Nie udało się wyłudzić kredytu bankowego w kwocie 50 tysięcy zł jeleniogórzance oraz mieszkańcowi Wojcieszowa. Aby dostać pieniądze złożyli w jednym z banków sfałszowane zaświadczenie o niezaleganiu w opłatach ZUS. Oszustwo wyszło na jaw. Bank zawiadomił policję, która zatrzymała mężczyznę i kobietę.

<b>RADOMIERZ
Wpadka złomiarzy </b>
W punkcie skupu złomu policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Kaczorowa w wieku 24 i 25 lat. Mężczyźni próbowali sprzedać wcześniej ukradzione z budowy blachy aluminiowe o wartości 3000 zł. Za swój czyn odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do pięciu lat więzienia.

<b>JELENIA GÓRA
Przerobił numery </b>
Policjanci z drogówki, którzy sprawdzali pojazdy przy ulicy Lubańskiej, zatrzymali do kontroli 40-letniego jeleniogórzanina. W prowadzonym przez mężczyznę volkswagenie stwierdzono przerobione numery identyfikacyjne. Policjanci ustalają, czy auto nie pochodzi z kradzieży.

<b>KARPACZ
Sklepowi złodzieje</b>
Dwoje jeleniogórzan wpadło w ręce karpackiej policji. Mężczyznę i kobietę stróże prawa podejrzewają o dokonanie pod koniec października ubiegłego roku kradzieży saszetki z pieniędzmi oraz dokumentów. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów warzywniczych. Złodziejska para próbowała także zabrać utarg z kasy placówki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group