Czwartek, 30 marca
Imieniny: Amelii, Leonarda
Czytających: 6970
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 15 maja 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy najciekawsze wydarzenia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Zwyrodnialec za kratkami </b>
Na razie trzy miesiące spędzi w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze 21-letni mieszkaniec Mysłakowic, który w ubiegłym tygodniu upił się i grożąc siekierą – usiłował zgwałcić własną babcię. Rozebrał się przy niej i zaczął zdejmować bieliznę z 74-letniej kobiety. Tej na szczęście udało się uciec i zawiadomić policję. Napastnik podczas interwencji funkcjonariuszy rzucił się na jednego z nich z siekierą, chcąc uderzyć go w głowę. Policjant w obronie własnej postrzelił bandytę w rękę. Za popełnione czyny mężczyźnie grozi kara do 25 lat więzienia, a nawet dożywocie.

<b>SZKLARSKA PORĘBA
Arsenał u pijaka </b>
Strzelbę, dubelówkę oraz sztucer z celownikiem optycznym znaleźli policjanci u nietrzeźwego mieszkańca miasta pod Szrenicą. Mężczyzna nie miał pozwolenia na posiadanie tej broni. Ponadto zabezpieczono dwie jednostki broni myśliwskiej wraz z pozwoleniem jak również 275 naboi różnego kalibru do broni myśliwskiej. Sprawcę osadzono w policyjnej izbie zatrzymań w Jeleniej Górze.

<b> JELENIA GÓRA
Uszkodził cudze auto </b>
Policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca Marciszowa, który przy ulicy Słowackiego w Jeleniej Górze uszkodził samochód marki Volkswagen. Okazało się, że pojazd nie należał do sprawcy, ale do innego mieszkańca Marciszowa. Kierowca pojazd rzekomo od niego pożyczył. Jechał nim jednak w stanie nietrzeźwym. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pensje prezydentów miast, burmistrzów i wójtów są adekwatne do wykonywanej przez nich pracy?

Oddanych
głosów
122
Tak, to odpowiedzialna praca
16%
Dostają trochę za dużo
18%
Dostają o wiele za dużo
33%
To oburzające ile zarabiają
33%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group