Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 20 grudnia
Imieniny: Bogumiły, Dominika
Czytających: 18009
Zalogowanych: 116
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 - Kronika Policyjna

Piątek, 25 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 10:51
Autor: agata

<b>25.11.2005 </b> Region Jelenia Góra

<b>Zapomniał, że musi odsiedzieć</b>
Funkcjonariusze z KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 38-letniego jeleniogórzanina poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 3 miesięcy za czyn z artykułu 278§1 kk.

<b>Zabrać rower</b>
Na jednej z neuralgicznych tras w Jeleniej Górze, na ulicy W. Pola policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 52 - letniego rowerzystę, mieszkańca Mysłakowic, który jechał w stanie nietrzeźwości - 2,70 promila. Ciekawe, czy rower także został zarekwirowany, tak jak się to dzieje w przypadku złapanych za kółkiem nietrzeźwych kierowców samochodów.

<b>Poszukiwany</b>
W Kowarach policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wydanego przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 178a§1 kk. Miał 2,66 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, dlatego najpierw został umieszczony do wytrzeźwienia w PDOZ KMP w Jeleniej Górze.

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
349
Tak
81%
Nie
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Co się dzieje w zamkniętych miastach Rosji?
 
Rozmowy Jelonki
Karkonosze delikatnie – koronkarstwo
 
Jeleniogórskie ulice
Gdzie kończy się Sobieszów, a zaczyna Jagniątków?
 
Kilometry
Mandat aż 200 zł za najechanie na linię
 
112
Wylądował w rowie
 
Aktualności
W poszukiwaniu symboli miasta
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group