Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 6813
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997- Kronika policyjna

Niedziela, 29 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 15 lutego 2006, 15:21
Autor: TEJO

<b> JELENIA GÓRA
Oszust w banku </b>
Kredyt w wysokości 5000 złotych w gotówce chciał wyłudzić w jednym z jeleniogórskich banków 55-letni mieszkaniec powiatu lubańskiego. W tym celu posłużył się sfałszowanym zaświadczeniem o zatrudnieniu i zarobkach. Wpadł w ręce policji i przebywa w policyjnej izbie zatrzymań.

<b> JELENIA GÓRA
Rozpijał nieletnią </b>
56-letni jeleniogórzanin zapraszał do swojego mieszkania 16-letnią dziewczynę i podawał jej alkohol w różnej postaci. Nakłaniał nieletnią do picia trunków. Policja zna dane sprawcy i go poszukuje.

<b>JELENIA GÓRA
Małolaci i prochy</b>
Dwóch szesnastolatków, którzy zajmowali się handlem marihuaną, zatrzymali policjanci z Jeleniej Góry. Małolaci sprzedawali i kupowali narkotyk od września do listopada. Sprawa jest rozwojowa. Nastoletni przestępcy zostali przekazani rodzicom. Odpowiedzą przed sądem dla nieletnich. Mogą trafić do ośrodków wychowawczych.

<b>JELENIA GÓRA
Trawka w aucie</b>
Kilkadziesiąt działek marihuany znaleźli policjanci w samochodzie dwóch jeleniogórzan w wieku 19 i 21 lat. Za posiadanie narkotyków grozi im kara grzywny i do dwóch lat więzienia. Policja ustala, czy mężczyźni nie są dilerami narkotyków.

<b>JELENIA GÓRA
Po rozboju do aresztu </b>
Do celi Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze trafił 35-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Jest on podejrzany o to, że 21 stycznia pobił i okradł mieszkańca stolicy Karkonoszy. Zabrał mu 208 złotych i dokumenty. Przestępcy grozi kara do pięciu lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group