Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 2866
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 - Kronika Policyjna

Sobota, 29 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 9:55
Autor: agata
Większość mieszkańców naszego miasta zajmuje się ostatnimi przygotowaniami do Święta Zmarłych, ale jak wynika z poniższych informacji, nie wszyscy pogrążeni są w refleksyjnym nastroju.

>Dotarły do nas dwie, trochę spóżnione, noty kryminalne. W dniu 27 października funkcjonariusze prewencji z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 34-letniego jeleniogórzanina. Pijany mężczyzna (3,14 promila) groził śmiercią swojej 34-letniej znajomej, z którą mieszkał, kobieta obawiając się spełnienia gróźb, zadzwoniła na policję.

Tego samego dnia o godzinie 2.30 w nocy, policjanci z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze wspólnie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej, zatrzymali w pościgu na ulicy Poznańskiej, 20-letniego jeleniogórzanina. Chłopak wybił szybę wystawową, w jednym ze sklepów spożywczych, nie zdążył jednak nic ukraść. 20-latek został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Był pijany. Miał 3,36 promila.

Nietrzeźwych delikwentów umieszczono w Policyjnym Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, do oprzytomnienia i dalszych czynności. Pierwszemu, zatrzymanemu za groźby pod adresem swojej konkubiny, grozi do 2 lat pozbawienia wolności, zaś drugiemu za uszkodzenie mienia do 5 lat. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group