Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 8262
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Wtorek, 25 lipca 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> SZKLARSKA PORĘBA
Złodzieje na gościnnych
Występach </b>
Dwaj mężczyźni z Odolanowa i Żagania próbowało ukraść mieszkance Szczecina przebywającej na wakacjach w Szklarskiej Porębie aparat fotograficzny i telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło przy ulicy Partyzantów. Sprawców na gorącym uczynku złapał patrol policji. Przedmioty, które chcieli ukraść, warte było 1400 złotych. Przestępcy trafili do policyjnej izby zatrzymań.

<b> REGION JELENIOGÓRSKI
Wybuchowa okolica </b>
Blisko Starej Kamienicy przy drodze do Małej Kamienicy znaleziono niewypał, pocisk artyleryjski kaliber 105. Miejsce znaleziska przez ponad dwie godziny zabezpieczali strażacy. Na miejsce wezwano jednostkę saperską z Bolesławca, która pocisk wywiozła w celu zdetonowania.
To już drugie takie znalezisko w Jeleniogórskiem. W minionym tygodniu pocisk moździerzowy z lat drugiej wojny światowej zauważył turysta w okolicach Borowic. Ten niewypał został także unieszkodliwiony przez saperów.

<b> JELENIA GÓRA
Dozór za kradzież </b>
Nie nacieszy się wakacjami osiemnastolatek z Kowar, który będzie musiał regularnie stawiać się w komisariacie policji. Podejrzawany jest o to, że 23 lipca z mieszkania skradł trzy telefony komórkowe, aparat telefoniczny, dokumenty i kluczyki do fiata uno. Po popełnieniu przestępstwa wsiadł do auta i odjechał nim. Spowodował łączne straty w wysokości 7.150 zł, na szkodę obrabowanego jeleniogórzanina.

<b> JELENIA GÓRA
Jechali po drinku </b>
Pijanego kierowcę (ponad dwa promile alkoholu w organizmie) zatrzymali policjanci przy ulicy Traugutta w Jeleniej Górze. Z kolei przy ul. Kasprowicza patrol drogówki złapał nietrzeźwego rowerzystę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group