Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 9987
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika Policyjna

Środa, 16 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 10 lutego 2006, 23:18
Autor: agata
Funkcjonariusze prewencji KP w Szklarskiej Porębie, na trasie Szklarska Poręba - Jakuszyce ścigali i zatrzymali 26-letniego jeleniogórzanina poruszającego się samochodem marki Polonez, w którym znajdowało się 250 litrów oleju napędowego. Olej napędowy został ukradziony z samochodu ciężarowego Scania, należącego do jednej ze zgorzeleckich firm. Pojazd sprawcy kradzieży zabezpieczono na parkingu na poczet grożącej kary.

Zatrzymany mężczyzna został osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Szklarskiej Porębie.

W Jeleniej Górze zatrzymano 23-letniego mężczyznę, drugiego ze sprawców pobicia człowieka, które miało miejsce w Cieplicach, w dniu 9.11.2005.

Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 23-letnią mieszkankę Starej Kamienicy poszukiwaną na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego, wydanego przez Sąd Rejonowy w Szczecinie oraz 59- letniego jeleniogórzanina poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu, wydanego przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu.

I na koniec tradycyjnie już - notka o zatrzymaniu kierowców za jazdę po kielichu. W dniu wczorajszym zanotowano aż trzy tego typu przypadki : mieszkaniec Łomnicy poruszający się rowerem w stanie nietrzeźwości i dwa zatrzymania "promilowych" kierowców w Szklarskiej Porębie i Kowarach. W obydwu przypadkach auta kierowców zostały zabezpieczone na poczet kary grzywny, natomiast rowerzysta będzie pod dozorem policyjnym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group