Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7553
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 13 sierpnia 2007, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 sierpnia 2007, 9:39
Autor: TEJO
Potrącony pijak w Sosnówce, areszt dla bandy zbirów z Komarna, próba samobójcza w Jeleniej Górze.

<b>REGION JELENIOGÓRSKI
Potrąciła pijaka </b>
Z ogólnymi obrażeniami ciała został odwieziony do szpitala pijany pieszy poszkodowany w wyniku wypadku, do którego doszło w Sosnówce. 52-latniego mężczyznę potrąciła 30-letnia prowadząca samochód marki Honda Civic.
Zdarzyło się to na prostym i niezabudowanym odcinku drogi. Pani kierująca pojazdem była trzeźwa. Pieszy był upojony alkoholem: miał 2, 32 promila w organizmie.

<b> JELENIA GÓRA
Chciał się zabić </b>
Strażacy i policjanci interweniowali w niedzielę po tym, jak jeden z mieszkańców ul. Wojska Polskiego stanął w oknie kamienicy i groził, że skoczy i się zabije. Mężczyznę udało się odwieść od tego zamiaru. Trafił do policyjnej izby zatrzymań w celu wytrzeźwienia.

REGION JELENIOGÓRSKI
<b> Egzotyczna kolizja </b>
Podczas minionego weekendu policja odnotowała kilka stłuczek. Jedną dość egzotyczną. W Piechowicach zderzyły się auta prowadzone przez cudzoziemców: Niemca i Irakijczyka. Nikomu nic się nie stało.

<b> KOMARNO
Bili i kradli </b>
Jeleniogórscy policjanci zatrzymali trzech mieszkańców gminy Janowice Wielkie. Bandyci mają 20, 24 i 35 lat. 31-letniej mieszkance Komarna zagrozili, że ją pobiją i ukradli jej telefon komórkowy o wartości 200 złotych. 24-letni przestępca miał przy sobie komórkę skradzioną w marcu w Jeleniej Górze. Sprawcy trafili najpierw do policyjnej izby zatrzymań, a później do cel aresztu śledczego, gdzie spędzą najbliższe trzy miesiące.

<b> JELENIA GÓRA
Pokusą rury </b>
Nie udała się kradzież rur centralnego ogrzewania, którą zaplanowali złodzieje w jednej z hurtowni w Jeleniej Górze. Sprawców ujęli pracownicy ochrony. Zawiadomili policję, która przestępców umieściła w izbie zatrzymań.

</b>REGION JELENIOGÓRSKI
Weekend po kielichu </b>
Jedenastu nietrzeźwych kierujących pojazdami zatrzymali w miniony weekend policyjne patrole na drogach miasta i powiatu jeleniogórskiego.
W ręce policji wpadł także 48-letni mieszkaniec Piechowic, który kierował samochodem wbrew zakazowi sądowemu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group