Środa, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 2178
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: 8 marca coraz bliżej. Pamiętajcie o paniach!

Środa, 26 stycznia 2011, 9:11
Aktualizacja: 9:14
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: 8 marca coraz bliżej. Pamiętajcie o paniach!
Dzień Kobiet w Filharmonii Dolnośląskiej. 8 marca 2010.
Fot. TEJO
Wprawdzie do Dnia Kobiet jeszcze grubo ponad miesiąc, jednak już teraz prezydent miasta szuka pomysłu na uhonorowanie jeleniogórzanek z okazji tego święta.

– Kiedyś było na topie, teraz już nie jest, ale mimo wszystko panie sobie bardzo to święto cenią – mówi Marcin Zawiła, prezydent Jeleniej Góry, który chciałby w sposób szczególny podziękować i pogratulować jeleniogórzankom z okazji Dnia Kobiet przypadającego 8 marca. Jak?

– Nie jestem w stanie uczynić tego wobec wszystkich naszych mieszkanek, choć z pewnością na to zasługują – podkreśla prezydent, który prosi krajan o wsparcie i wskazanie tych pań, które są dla danego środowiska reprezentatywne, a przy okazji widoczne w jeleniogórskiej codzienności. Prosimy zatem Czytelników o takie sugestie kierowane na nasz adres: redakcja@jelonka.com Wasze propozycje przekażemy Marcinowi Zawile.

W ubiegłym roku Dzień Kobiet był świętowany w Filharmonii Dolnośląskiej, do której na uroczysty koncert jeleniogórzanki zaprosiła wiceprzewodnicząca rady miasta Anna Ragiel. Życzenia paniom złożył też były zastępca prezydenta Miłosz Sajnog. Podobny scenariusz, tyle że z udziałem byłego szefa rady miejskiej Huberta Papaja, święto miało dwa lata temu. Jaką formułę święto będzie miało w tym roku? Okaże się już 8 marca.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (43) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group