Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5986
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

55–lecie Okraglaczka z mnóstwem atrakacji

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 4 października 2015, 18:26
Aktualizacja: Poniedziałek, 5 października 2015, 15:13
Autor: Katarzyna Jakubczyk
Fot. Katarzyna Jakubczyk
W Miejskim Przedszkolu Nr 27 „Okrąglaczek” odbył się w piątek (2.10) festyn z okazji 55. lat istnienia placówki. Impreza miała charakter integracyjny i składała się z dwóch części. Na pierwszą składały się grupowe podchody wspólnie z rodzicami, podczas których dorośli i dzieci musieli wykazać się różnymi umiejętnościami – od sportowych po wokalne. Druga część to wspólne zabawy całej społeczności na terenie ogrodu.

W programie była prezentacja hymnu „Okrąglaczka” wyłonionego na drodze konkursu dla rodziców, a wykonana przez grono pedagogiczne oraz występy dzieci z poszczególnych grup, które wykonały swoją grupową piosenkę.

Każdy przedszkolak otrzymał czapkę z nowym logo przedszkola, kolorowe balony oraz smaczne i zdrowe owoce. Pani M. Wrotniewska, dyrektor placówki podziękowała zebranym za przybycie i poczęstowała wszystkich tortami ufundowanymi przez cukiernie „Mrugała” i „Bristolka”.

Po zakończeniu oficjalnej części, dzieci i rodzice zostali zaproszeni na poczęstunek - pieczone ziemniaki i ciepłe kiełbaski. Poczęstunek był przygotowywany przez przedszkolaki, podczas zajęć kulinarnych. Uczestnicy mogli również podziwiać galerię zdjęć ukazującą przedszkole na przestrzeni 55 lat oraz dokonać wpisu w księdze pamiątkowej przedszkola.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 5-10-2015 7:33
Szkoda,ze nie pomyślano o tegorocznych absolwentach :( Dzieciaczki, któe w czerwcu skończyły edukację w Okrąglaczku są jeszcze bardzo związane z przedszkolem. Chętnie spotkałyby się ze swoimi paniami na takiej imprezie.
~ 5-10-2015 12:57
świetna impreza i bardzo miłe spotkanie :) a jaki tort pyszny! Gratulacje dla Okrąglaczka i kolejnych 55 lat!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group