Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 9561
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 46. Karkonoska Giełda Minerałów, Skał i Skamieniałości

Środa, 13 maja 2015, 7:02
Aktualizacja: 7:04
Autor: Manu
Jelenia Góra: 46. Karkonoska Giełda Minerałów, Skał i Skamieniałości
Fot. Organizator
W nadchodzącą sobotę (16.05) i niedzielę (17.05) od godz. 9.00 do 17.00 na terenie Muzeum Przyrodniczego (przy ul. Cieplickiej 11 A, w zespole poklasztornym) odbywać się będzie XLVI Karkonoska Giełda Minerałów, Skał i Skamieniałości. W razie niepogody impreza odbędzie się wewnątrz muzeum (na parterze). Wstęp wolny.

Do Muzeum Przyrodniczego przyjadą wystawcy, kolekcjonerzy i sympatycy mineralogii przede wszystkim z Dolnego Śląska, choć nie brakuje zbieraczy z Polski i zagranicy. Na giełdzie będzie można podziwiać unikalne kolekcje różnych grup minerałów, skał, a także skamieniałości oraz galanterię jubilerską.

Karkonoska Giełda i Wystawa Minerałów, Skał i Skamieniałości organizowana jest od roku 1991. Edycja majowa ma miejsce w ramach Wiosny Cieplickiej. Impreza ta jest wpisana do Kalendarza Giełd, organizowanych na terenie Polski i od lat ma wyrobioną już renomę. Biorą w niej udział wystawcy z Dolnego Śląska, choć nie brakuje kolekcjonerów i zbieraczy z Polski i zagranicy. Prezentowane są przede wszystkim kolekcje i zbiory minerałów, skał i skamieniałości oraz galanteria jubilerska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group