Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 12 marca
Imieniny: Bernarda, Grzegorza
Czytających: 11759
Zalogowanych: 88
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 45–letni jeleniogórzanin odpowie za groźby

Czwartek, 4 kwietnia 2019, 13:05
Aktualizacja: 21:33
Autor: Jel
Areszt tymczasowy został zastosowany wobec Marka L., który groził dwóm osobom pobiciem oraz pozbawieniem życia. Dodatkowo miał on uporczywie nękać kolejną pokrzywdzoną poprzez robienie zdjęć bez jej zgody i wyzywanie słowami powszechnie uznanymi za obelżywe.
Do przestępstw tych doszło na terenie Jeleniej Góry w marcu. Ofiary to pracownicy sklepów i punktów usługowych. Nie były one w żaden sposób związane ze sprawcą. Marek L. prowokował sytuacje konfliktowe, a następnie groził i wyzywał pokrzywdzonych – informuje prokurator Tomasz Czułowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.
Podejrzany nie przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. Z uwagi na obawę, że ponownie popełni przestępstwo przeciwko życiu lub zdrowiu oraz brak stałego miejsca zamieszkania, 45-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie tymczasowym. Grozi mu kara pozbawienia wolności do dwóch lat – dodaje Tomasz Czułowski.

Twoja reakcja na artykuł?

17
81%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
10%
Złości
2
10%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Wzrost emerytur o średnio 170 zł. Co sądzicie o tej wartości?

Oddanych
głosów
150
Jest to znaczący wzrost
12%
Nie starczy to na zbyt wiele
76%
Nie mam zdania na ten temat
12%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Ropa spada, a paliwa w górę
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Gaz na Paderewskiego
 
Ciekawe miejsca
Pustułki na Zamku Chojnik. Samiec przyniósł zdobycz do gniazda
 
Aktualności
Koniec z bieganiem w Jakuszycach
 
Aktualności
O historii i pamięci – wizyta ministra w Jeleniej Górze
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group