Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 8953
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: 30 milionów euro dla gestorów turystki

Środa, 15 lipca 2009, 7:58
Aktualizacja: 12:02
Autor: Ania
JELENIA GÓRA: 30 milionów euro dla gestorów turystki
Fot. ......
Do 60 procent dofinansowania mogą uzyskać małe i średnie firmy, planujące nowe inwestycje. 10 sierpnia 2009 roku Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca ogłosi kolejny nabór wniosków o dofinansowanie.

Mogą się starać o nie przedsiębiorstwa, działające powyżej dwóch lat. Pozyskają je na inwestycje związane z poszerzeniem oferty usług i produktów oraz na budowę i modernizację infrastruktury turystycznej.

Można uzyskać do 60 procent dofinansowania. Największa kwota, jaka będzie brana pod uwagę, to 8 mln złotych. Przy tak kosztownej inwestycji dotacja wyniesie 4,8 mln złotych. Nie jest to jednak łatwe i wymaga spełnienia wielu wymogów formalnych.

Dlatego też DIP organizuje spotkania podczas których zainteresowane firmy dowiedzą się, jak wypełnić wnioski oraz uzyskają odpowiedź na każde dodatkowe pytania. W Jeleniej Górze odbędzie się ono 30 lipca bieżącego roku. Jest ono bezpłatne, ale należy się wcześniej zapisać. W tym celu powinno się wejść na stronę internetową www.dip.dolnyslask.pl

Pięć milionów euro z całej kwoty, przeznaczonej na dofinansowania dostaną firmy z gmin, które będą centrami pobytowymi podczas EURO 2012 i spełnią wymagania UEFA.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group