Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 3304
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 24 paczki oraz upominki przekazane potrzebującym

Sobota, 17 grudnia 2016, 8:07
Autor: AP
Jelenia Góra: 24 paczki oraz upominki przekazane potrzebującym
Fot. AP
Jak co roku Zespół Szkoły Podstawowej nr 15 i Gimnazjum nr 5 w Jeleniej Górze przyłączył się do akcji Szlachetnej Paczki. Głównym jej założeniem jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy – by była ona skuteczna, konkretna i sensowna.

- Po wylosowaniu jednej z rodzin i zapoznaniu się z jej sytuacją, każde serce w naszej szkole mocniej zabiło z chęcią niesienia pomocy - mówią koordynatorki akcji Monika Stradomska, Marta Kamińska-Kawa, Maria Furtak i Dorota Skowron. Każdy wchodzący do naszej szkoły dowiadywał się o akcji z plakatu.

- Zaangażowanie uczniów, rodziców i nauczycieli przyniosło efekty. Już od pierwszego dnia, spływały potrzebne podstawowe produkty żywnościowe, środki czystości, kosmetyki, odzież, obuwie, pomoce szkolne, gra komputerowa, zabawki, kaloryfer, pochłaniacz wilgoci, kołdra oraz upominki, voucher na sesję zdjęciową dla dziecka i mebelki do pokoju dziecinnego. Wsparcie materialne, ale również nadzieja i wiara w ludzką dobroć trafiły do potrzebującej rodziny. Nam pozostaje radość z tego, że mogliśmy uczestniczyć w tej szlachetnej akcji – dodają koordynatorki akcji.

- Składamy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom - rodzicom, uczniom, nauczycielom, którzy przyczynili się do zebrania darów w akcji „Szlachetna Paczka”, a także każdej osobie, która miała swój wkład w organizację akcji. Jesteście Wielcy! - dziękuje Dorota Skowron.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group