Środa, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 5973
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: 1800 porcji amfetaminy i marihuany w słoikach

Wtorek, 18 stycznia 2011, 15:36
Aktualizacja: 15:37
Autor: KMP
JELENIA GÓRA: 1800 porcji amfetaminy i marihuany w słoikach
Fot. KMP
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 38 i 40 lat podejrzanych o posiadanie dużej ilości środków odurzających.

Funkcjonariusze uzyskali informację, że jeden z mężczyzn może mieć w mieszkaniu narkotyki. Postanowili tę sprawdzić. Mężczyźni zostali zatrzymani w mieszkaniu należącym do 40-latka.

Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 1800 porcji środków odurzających (1700 „działek” amfetaminy i około 110 – marihuany). Narkotyki ukryte były w słoikach stojących na parapecie. Drugi z mężczyzn posiadał porcję marihuany i amfetaminy.

Jak informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy policji jeleniogórskiej, funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, jak również sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających. Policjanci sprawdzają również, czy mężczyźni nie zajmowali się dystrybucją narkotyków w mieście.

Jeleniogórzanie trafili do policyjnego aresztu. 40-latek odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Grozić mu kara do ośmiu lat pozbawienia wolności. Policja wystąpiła z wnioskiem o jego aresztowanie. Jego koledze za posiadanie środków odurzających grozi kara do trzech lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group