Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

Zygzakiem na rowerze

Audio

Czytaj na głos

Autor: 112 1 min czytania

Policjanci jeleniogórskiej drogówki zatrzymali 60–letniego nietrzeźwego rowerzystę wracającego do domu. Przeprowadzone badanie wykazało u niego blisko promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna na bagażniku wiózł dwie nalewki i dwa piwa.

reklamy

18 sierpnia br. około południa policjanci w jednej z miejscowości powiatu jeleniogórskiego zwrócili uwagę na jadącego rowerzystę. Sposób jego jazdy wskazywał, że jest on pod wpływem alkoholu. Dodatkowo funkcjonariusze zwrócili uwagę na bagaż, który przewoził cyklista. Mężczyzna w koszyku miał zestaw napojów wyskokowych – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Za jazdę rowerem w stanie nietrzeźwości funkcjonariusze ukarali go mandatem w wysokości 500 zł.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka