Niedziela, 20 czerwca
Imieniny: Bogny, Bogumiły
Czytających: 5936
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Życie na maksa. Kręcili film w „Żeromie”

Niedziela, 8 maja 2011, 8:22
Aktualizacja: 8:23
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Życie na maksa. Kręcili film w „Żeromie”
Fot. Agrafka
W piątkowe popołudnie gimnazjaliści z Jeleniej Góry mieli okazję statystować w nowej produkcji serialowej „Życie na maksa”, do którego zdjęcia były robione we wnętrzach I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze. Projekt powstaje na zlecenie Ecorysu.

Film „Życie na maksa” będzie podzielony na 15 fabuł dostępnych w Internecie i każdy z tych odcinków będzie poruszał jeden problem dotyczący młodzieży. Jak sobie poradzić ze swoja pasją? Jak wybrać dalszą drogę życiową? To tylko niektóre z poruszanych kwestii. W filmie znajdą się także sceny dotyczące „ustawek” kibiców, czy też akcji grafficiarskich.

– Realizujemy projekt pod tytułem „Życie na maksa”. Będzie to 15 odcinków 20 minutowych najpierw serialu, później pełnometrażowego filmu edukacyjnego, który od września będzie prezentowany w szkołach jako pomoc naukowa dla nauczycieli. Ma być to serial fabularny, w którym głównym bohaterem jest 17-latek Maks, mający problemy z rodzicami i ich rozwodem, szuka pracy, nie wie gdzie ma podążać w swoim życiu, poznaje również dziewczynę. Staramy się poruszać wszystkie problemy jakie dotyczą młodzieży. Tak więc film ten przeznaczony jest przede wszystkim dla młodych osób – powiedział Piotr Matwiejczyk, reżyser i scenarzysta.

W rolę głównego bohatera Maksa wcieli się Aleksander Stasiewicz. W produkcji wezmą udział zarówno znani aktorzy z Warszawy, jak i z Wrocławia. Piotr Matwiejczyk nie mógł jeszcze zdradzić ich nazwisk. Część filmu została już nakręcona we Wrocławiu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group