Sobota, 18 września
Imieniny: Ireny, Józefa, Stanisława
Czytających: 5815
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION/ KRAJ: Zumi: ziemskie szczegóły widziane z wysoka

Piątek, 10 lipca 2009, 8:29
Aktualizacja: 8:30
Autor: TEJO
REGION/ KRAJ: Zumi: ziemskie szczegóły widziane z wysoka
Fot. ......
Jelenia Góra znalazła się w gronie miast, które można „podglądać” na świetnej jakości zdjęciach lotniczych wykonanych ze specjalnie oznakowanego samolotu fotografującego Polskę z powietrza.

Zumi.pl, bo o tym mowa, to pierwszy polski lokalizator internetowy. W trakcie realizacji projektu samoloty oznakowane logiem projektu wykonają w sumie ponad 35 tysięcy fotografii. Pisze o tym portal TVN 24.

– Wykonane specjalistycznym sprzętem fotografie zintegrowane są, po komputerowej obróbce, z mapą w lokalizatorze Zumi.pl i dają bardzo szczegółowy obraz poszukiwanej okolicy. W tej chwili nowe, doskonałej jakośc zdjęcia są już dostępne dla Krakowa, Szczecina, Zielonej Góry, Opola, Bytomia, Bydgoszczy, Tarnowa, Rzeszowa, Łańcuta, Lublina, Bielsko-Białej, Rybnika, Wałbrzycha, Torunia, Trójmiasta i Jeleniej Góry – czytamy.

W przygotowaniu są kolejne regiony. Lotnicze fotograficzne mapy zadowolą w sposób szczególny nabywców nieruchomości. Pozwolą też na zobaczenie własnego miejsca zamieszkania z zupełnie innej perspektywy.

Jelenią Górę można obejrzeć tu:
http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=jelenia+g%F3ra&Submit=Szukaj&cId=&sId=&x=20&y=16

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group