Niedziela, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 6232
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zumba w Cieplicach

Poniedziałek, 23 lipca 2018, 13:38
Aktualizacja: Środa, 25 lipca 2018, 8:43
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Zumba w Cieplicach
Fot. Przemek Kaczałko
Od kilku lat Zdrojowy Teatr Animacji, który jest organizatorem Letnich Koncertów Promenadowych – wśród wakacyjnych atrakcji zapewnia możliwość spróbowania swoich sił w zumbie, w pięknych okolicznościach przyrody Parku Zdrojowego. Taniec połączony z fitnessem to forma ruchu, który cieszy się niesłabnącą popularnością.

Tak jak w poprzednich latach bezpłatne zajęcia w Muszli Koncertowej prowadzi profesjonalny instruktor Michał Sikorski. Jak zapewnia, w Parku Zdrojowym każdy może spróbować swoich sił w zumbie, która jest doskonałą odskocznią od codzienności.

- Tak naprawdę zumba jest dla wszystkich - dla małych i dużych, młodych i starszych, szczupłych i grubszych. Jedyne ograniczenia są w naszych głowach - podkreślił instruktor Michał Sikorski, który zaprasza do Parku Zdrojowego wszystkich chętnych.

W trakcie godzinnej zabawy każdy na miarę swoich chęci i możliwości mógł poruszać się przy muzyce i naśladować układy prezentowane na scenie przez instruktora. Zarówno kuracjusze, jak i spacerowicze chętnie dołączali do tańca. Serca uczestników podbijała też córka prowadzącego zumbę, która idzie w ślady rodziców i chętnie bawiła się na scenie Muszli Koncertowej.

Kolejne spotkanie z Michałem Sikorskim w Parku Zdrojowym już 11 sierpnia o godz. 16:00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group