Poniedziałek, 22 czerwca
22°C Jelenia Góra
reklamy

ZSOiT pojedzie na wojewódzki finał

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Bardzo dobrze zaprezentowały się szczypiornistki z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze podczas mistrzostw strefy jeleniogórskiej w piłce ręcznej dziewcząt.

reklamy

Uczestnicy:
1. Zespół Szkół Licealno – Gimnazjalnych w Mirskurn2. II Liceum Ogólnokształcące w Bolesławcurn3. Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcurn4. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze

Wyniki:

Półfinały:
ZSOiT Jelenia Góra – ZSZiL Zgorzelec 20-7 (10-1)
ZSL-G Mirsk – II LO Bolesławiec 9-2 (6-1)

Mecz o 3. miejsce
ZSZiL Zgorzelec – II LO Bolesławiec 6-5 (1-3)

Finał
ZSOiT Jelenia Góra – ZSL-G Mirsk 16-5 (6-2)

Awans do finału wojewódzkiego wywalczył Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze

Skład zwycięskiego zespołu: Roksana Pyś, Sylwia Jasińska, Maksymiliana Janik, Kinga Damaziak, Marcelina Ścigała, Barbara Barczyńska, Sara Michalewicz, Agnieszka Myślak, Klaudia Zwonik, Anna Herbut, Angelika Kurzynoga. Opiekun: Jarosław Zawiślański

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka