Wtorek, 23 czerwca
24°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły Kultura, rozrywka Roztańczona Noc Świętojańska pod Chojnikiem. Muzyka i magia do późnej nocy Aktualności Koncert Leniwca w Szwajcarce Tragedie i dramaty Błyskawica rozerwała kask. Rowerzystka przeżyła Aktualności Bóbr uwięziony w starym basenie Kryminał Czy możliwa jest zmowa 20-latka ze szkolną sekretarką? Mimo fałszerstwa były starosta nie straci dyplomu ukończenia studiów
reklamy
reklamy

Zontek szykuje się do kolejnej walki [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 2 min czytania

Kariera Marcina Zontka trenującego na co dzień w Akademii Sztuk Walki Pawła Krażewskiego nabiera tempa. Wygrana walka wieczoru MMA na gali FEN 5 „Cuprum Heros” w hali widowiskowo–sportowej Regionalnego Centrum Sportu w Lubinie, która odbyła się 10 stycznia 2015 roku zaowocowała zakontraktowaniem kolejnej walki tej fede

reklamy

Pierwszy start w ramach FEN poprzedziły liczne kontuzje i kłopoty z ustaleniem przeciwnikiem dla Zontka. Pierwotnie miał nim być Maciej Browarski, który na kilka tygodni przed walką uległ kontuzji. Kolejnym w kolejce do skrzyżowania rękawic z zawodnikiem z Akademii Sztuk Walki Pawła Karżewskiego był białoruski zawodnik Mihail Bureshkin, którego na kilkadziesiąt godzin przed walką zastąpił ostatecznie pochodzący z Ełku, Krzysztof Pietraszek z klubu Elita Sport Ełk.

Na starcie wieczoru licznie przybyła publika czekająca na powrót Zontiego w wielkim stylu. Marcin w pierwszym występie po około 3-letniej przerwie na zawodowej arenie nie zawiódł i wygrał walkę wieczoru.
Poniżej wyniki wszystkich walk, które odbyły się 10 stycznia br. na gali Fight Exclusive Night 5:

Walka wieczoru K-1:
K-1 77 kg: Paweł Biszczak pokonał Janu Malkriado Cruz przez KO runda 1, 1:48

Walka wieczoru MMA:
MMA 93 kg: Marcin Zontek pokonał Krzysztofa Pietraszkę przez poddanie narożnika (kontuzja nadgarstka) runda 1, 5:00

Pozostałe walki:
K-1 81 kg: Bartosz Muszyński pokonał Tomasza Guta przez jednogłośną decyzję sędziówrnMMA 77 kg: Michał Michalski pokonał Adama Niedźwiedzia przez TKO (uderzenia w parterze) runda 1, 1:30rnK-1 +91 kg: Jakub Kozera pokonał Vilema Fencla przez jednogłośną decyzjęrnMMA 70 kg: Maciej Kruszewski pokonał Yuriego Bybochkina przez TKO (uderzenia w parterze) runda 1, 2:09rnK-1 55 kg: Patrycja Krawczyk pokonała Alexandrę Jursovą przez jednogłośną decyzjęrnMMA 77 kg: Paweł Kordylewicz pokonał Georgiya Budko przez poddanie (Taktarov) runda 1, 1:08rnMMA 77 kg: Patryk Paduch pokonał Antona Shimuka przez TKO (uderzenia w parterze) runda 1, 3:20

Walka eliminacyjna:
70 kg K-1: Kamil Kaczmarczyk pokonał Jakuba Kozerę przez niejednogłośną decyzję sędziów

Jeszcze w trakcie trwania gali jej założyciele zaproponowali by doprowadzić do skutku wyczekiwaną przez fanów obu zawodników konfrontacje Zontek vs Browarski. Obaj zawodnicy (Browarski był obecny na gali) z uśmiechami na ustach przyjęli propozycję. I w taki właśnie sposób po raz kolejny będziemy mogli zobaczyć zmagania zawodnika z Jeleniej Góry w ringu. Jak zapowiada właściciel federacji FEN, Paweł Jóźwiak, szósta odsłona Fight Exclusive Night ma być najlepszą edycją z dotychczasowych.

Ten emocjonujący wieczór walk MMA i Kickboxingu, zaplanowano na piątek 6-go marca 2015, we wrocławskiej hali „Orbita”. Wszystkich fanów sportów walki oraz zawodnika jeleniogórskiej Akademii Sztuk Walki Pawła Krażewskiego – Marcina Zontka zapraszamy do kibicowania na żywo i śledzenia dalszej jego kariery.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Praca na zmywaku - dorywcza w weekendy od zaraz Poszukujemy osoby do pracy w weekendy na zmywaku w hotelu Termy Karkonosze w Staniszowie. Praca od zaraz. Twój zakres obowiązków -dbanie o o… Szukamy kucharzy z pasją i dobrym humorem! Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowiska: • Kucharz Śniadaniowy • Kucharz Bufetowy • Kucharz A la Carte Praca w Staniszowie, ul. Zdr… Dodatkowy dochód - Współpraca online Szukam kilku wyjątkowych osób do współpracy! Szukasz dodatkowego dochodu, możliwości rozwoju i działania na własnych zasadach? Zapraszam do kontakt… Zatrudnię mechaników, ślusarzy, spawaczy Firma Spaw-Mont zatrudni mechaników, ślusarzy, spawaczy. Praca delegacyjna ( Niemcy). Tel 508083209

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka