• Piątek, 6 grudnia 2019
  • Godz. 4:35
  • Imieniny: Emiliana, Mikołaja, Jaremy
  • Czytających: 2345
  • Zalogowanych: 2
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Zobacz JCK i ZST „Mechanik” od kuchni

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 9 maja 2017, 6:30
Aktualizacja: 6:40
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Archiwum
Nadchodzą Dni Otwarte Funduszy Europejskich, które są okazją do obejrzenia „od kuchni” efektów inwestycji z udziałem środków unijnych. W Jeleniej Górze będzie można zwiedzić niedostępne na co dzień zakątki Jeleniogórskiego Centrum Kultury przy ul. Bankowej oraz Zespołu Szkół Technicznych „Mechanik” przy ul. Obrońców Pokoju.

- Przyjdź i zobacz zmodernizowany budynek Jeleniogórskiego Centrum Kultury przy ul. Bankowej 28/30. W tym dniu zapoznasz się z kulisami sceny teatralnej, obejrzysz projektornię filmową ,a nawet ukryte zaplecze centrali wentylacyjno-klimatyzacyjnej. Oprowadzimy Cię po najbardziej sekretnych zakątkach budynku. Oczywiście w Galerii "Korytarz" dostępna będzie wystawa fotograficzna Bronisława Arciszewskiego "Fotograf z Będzina" a stałe zajęcia Warsztatów Improwizacji Tanecznej (godz. 17.00-189.00) i próba kabaretu "Seniority" (godz. 16.00-18.00) będą miały otwarty charakter – zachęcają do przybycia organizatorzy. Jeleniogórskie Centrum Kultury będzie otwarte dla zwiedzających 18 maja br. w godz. 10:00 – 18:00.

Następnego dnia warto wybrać się do ZST „Mechanik”. - Przyjdź i zobacz jak wyglądają nowoczesne pracownie do praktycznej nauki zawodu w branży mechanicznej, mechatronicznej, informatycznej, budowlanej i odnawialnych źródeł energii. Będziesz mógł uczestniczyć w lekcjach otwartych, na których dowiesz się jak działa robot, jak ułożyć wiązania z cegieł, poznać druk cyfrowy i 3D oraz zaprojektować i zmontować układy pneumatyczne i elektropneumatyczne. Zobaczysz także urządzenia pozwalające wykorzystać naturalne źródła do produkcji energii – informują organizatorzy. Szkoła będzie dostępna dla zwiedzających 19 maja br. w godz. 9:00 – 14:00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group