Czwartek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 12858
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zobacz JCK i ZST „Mechanik” od kuchni

Wtorek, 9 maja 2017, 6:30
Aktualizacja: 6:40
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Zobacz JCK i ZST „Mechanik” od kuchni
Fot. Archiwum
Nadchodzą Dni Otwarte Funduszy Europejskich, które są okazją do obejrzenia „od kuchni” efektów inwestycji z udziałem środków unijnych. W Jeleniej Górze będzie można zwiedzić niedostępne na co dzień zakątki Jeleniogórskiego Centrum Kultury przy ul. Bankowej oraz Zespołu Szkół Technicznych „Mechanik” przy ul. Obrońców Pokoju.

- Przyjdź i zobacz zmodernizowany budynek Jeleniogórskiego Centrum Kultury przy ul. Bankowej 28/30. W tym dniu zapoznasz się z kulisami sceny teatralnej, obejrzysz projektornię filmową ,a nawet ukryte zaplecze centrali wentylacyjno-klimatyzacyjnej. Oprowadzimy Cię po najbardziej sekretnych zakątkach budynku. Oczywiście w Galerii "Korytarz" dostępna będzie wystawa fotograficzna Bronisława Arciszewskiego "Fotograf z Będzina" a stałe zajęcia Warsztatów Improwizacji Tanecznej (godz. 17.00-189.00) i próba kabaretu "Seniority" (godz. 16.00-18.00) będą miały otwarty charakter – zachęcają do przybycia organizatorzy. Jeleniogórskie Centrum Kultury będzie otwarte dla zwiedzających 18 maja br. w godz. 10:00 – 18:00.

Następnego dnia warto wybrać się do ZST „Mechanik”. - Przyjdź i zobacz jak wyglądają nowoczesne pracownie do praktycznej nauki zawodu w branży mechanicznej, mechatronicznej, informatycznej, budowlanej i odnawialnych źródeł energii. Będziesz mógł uczestniczyć w lekcjach otwartych, na których dowiesz się jak działa robot, jak ułożyć wiązania z cegieł, poznać druk cyfrowy i 3D oraz zaprojektować i zmontować układy pneumatyczne i elektropneumatyczne. Zobaczysz także urządzenia pozwalające wykorzystać naturalne źródła do produkcji energii – informują organizatorzy. Szkoła będzie dostępna dla zwiedzających 19 maja br. w godz. 9:00 – 14:00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pójdziesz głosować w wyborach 15.10?

Oddanych
głosów
240
Tak
84%
Nie
9%
To zależy od pogody
8%
 
Głos ulicy
Dni Podgórzyna – czy impreza się podobała?
 
Miej świadomość
Ukraina pozwała Polskę: Koniec Sojuszu?
 
Rozmowy Jelonki
5300 zł na rękę
 
Aktualności
Festiwal w Cieplicach – przygotowania
 
112
Awaria na drodze
 
Aktualności
Posłuchają godów jeleni
 
Aktualności
Radni główkują
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group