Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 5941
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Szkocja: Znów pobiegnie dla Chojnika!

Piątek, 2 sierpnia 2013, 15:27
Aktualizacja: Sobota, 3 sierpnia 2013, 15:08
Autor: MDvR
Jelenia Góra/Szkocja: Znów pobiegnie dla Chojnika!
Fot. archiwum
Paweł Juszczak po raz kolejny 17 sierpnia pobiegnie dla Chojnika Jelenia Góra. To sportowiec i trener, który mieszka za granicą jednak nie zapomina o swoich „korzeniach” i choć w tym roku w Pawła życiu i jego rodzinie zaszły duże zmiany, nadal chce wspierać cieplicki Chojnik.

Narodziny synka oraz zmiana stanowiska pracy bardzo ograniczają jego wolny czas. Nie zapomina o swoich bliskich z Parku Norweskiego i każdą wolną chwile wykorzystuje na przygotowanie się do Half Marathon 13.1 mili (21 km).

Zebrane środki zasilą klub z Cieplic, a każda zebrana złotówka zostanie pomnożona. Firma w której pracuje Paweł po ukończonym biegu wypłaca taką samom kwotę, która zostanie zebrana przed biegiem. Każdy z nas może przyłączyć się do tej wspaniałej akcji.

- W tej sprawie proszę o kontakt pod numerem 606 101 964. Jestem pełen podziwu dla determinacji i chęć pomocy jaką wnosi w nasze sportowe życie Paweł Juszczak. Dzięki takim ludziom jak Paweł człowiek wie, że jego działania pomimo wielu trudności są dobrym wyborem i kierunek obrany oraz postawione cele warto realizować - wyznaje Dariusz Michałek. i dodaje - Wielkie dzięki Paweł od całego klubu KS Chojnik Jelenia Góra..

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group