Niedziela, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 6217
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zniszczyli autobus, bo ich nie zabrał

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 8 stycznia 2010, 11:55
Aktualizacja: 12:01
Autor: TEJO
Fot. ....
Dwaj mężczyźni i jedna kobieta (wszyscy pijani) uszkodzilii lusterko i drzwi w autobusie komunikacji miejskiej. W ten sposób wyładowali złość na kierowcy, który nie wpuścił ich do wnętrza tłumacząc, że prowadzony przez niego pojazd nie był kursowym.

Do zdarzenia doszło wczoraj na Podwalu w Jeleniej Górze. Autobus MZK zatrzymał się na przystanku, aby zabrać swoich pracowników. – Dwóch mężczyzn i kobieta chcieli koniecznie wejść do tego autobusu. Nie pozwolił im na to kierowca, ponieważ nie był to autobus kursowy. Informacja ta zdenerwowała niedoszłych pasażerów i swoją złość wyładowali na aucie – wyjaśnia podinsp. Edyta Bagrowska z policji.

Uszkodzili lusterko i drzwi czym spowodowali straty w wysokości ponad 1000 zł. Pracownik pokrzywdzonej firmy natychmiast powiadomił policję. Przekazał również rysopisy sprawców. Policjanci, którzy ruszyli na ich poszukiwanie, kilka ulic od miejsca zdarzenia zauważyli trzy osoby podobne do wskazanych i zatrzymali je. Wandalami okazali się dwaj mężczyźni w wieku 21 i 24 lata oraz 24-letnia kobieta. Od całej trójki wyczuwalny był zapach alkoholu.

Chuligani zatrzymani zostali w policyjnym areszcie. Za opisany akt wandalizmu grozi im kara do pięciu lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21) Dodaj komentarz

~MM 8-01-2010 13:06
No wreszcie ktoś inny jest winny a nie kierowca MZK:) ) )
~nie wiem kim jestem 8-01-2010 13:10
Żenada.
Cień 8-01-2010 14:19
Lusterkiem pewnie zajęła się "kobieta". Gdy tylko zobaczyła swoje odrażające odbicie, pomyślała pewnie, co to za pijana szmata się na mnie gapi i wylądowała złość na lusterku.
~Rumcajs 8-01-2010 14:38
To ciekawe, bo autobus zatrzymał się na przystanku, żeby zabrać pracowników, ale pasażerów już nie mógł? Od kiedy to autobusy jeżdżą dla pracowników MZK? Ten autobus zapewne zjeżdżał do zajezdni, tak więc spokojnie mógł wziąć pasażerów i firma jeszcze by zarobiła. No, ale jak mają to w nosie, to niech MZK nie narzeka później, że ma małe dochody...
~ 8-01-2010 15:42
policjanci ruszyli w pościg.... wow....
~ 8-01-2010 15:46
To był autobus nocny. Nie było przeszkód by jechali, tylko kierowca poprosił o wykupienie biletów. Gnoje kierowce wyzywali i rzucili się do bicia. Przecież oni całą noc byli na dyskotece i jazda autobusem należy im się za darmo! Interwencja innych, jadących do pracy uchroniła kierowcę od pobicia. Zestaw d...li został wyrzucony z autobusu. Wtedy ćwoki i ta szmata dyskotekowa skopali biedny autobusik.
~ 8-01-2010 16:16
Dzisiaj tez taki jeden d...l wysiadał na Flisaków. Coś sie kolesiowi nie spodobało i walnął z całej siły pięścia w szybę. Tępić chamów!!!
~do Rumcajs 8-01-2010 16:44
Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? pisze wyraźnie autobus nie był pojazdem kursowym więc nie mógł być autobusem zjeżdżającym planowo do zajezdni. Do tego pasażerowie byli pijani... Poziom internautów na tym portalu jest odrażający- chamstwo i głupota jest na porządku dziennym. A obiecałem sobie, że nie będę czytał komentarzy...
~ 8-01-2010 17:23
I znowu pod wplywem alkoholu....ludzie, opamietajcie sie z tym chlaniem. Ja czesto pisze o tym, ze w Polsce ten nalog jest nie do zniesienia i czesto wymyslaja, ze pewnie tez mam ten problem. Otoz nie mam. Ale nienawidze pijakow, ktorych w Polsce jest chyba najwiecej. Jezdze duzo po Europie, takich zalanych, obszczanych i obrzyganych gagatkow jest tylko tutaj pelno. Cien juz dzis gdzies pisal-prohibicje wprowadzic, a nie debatowac nad zalegalizowaniem haszyszu.Na podwojnym gazie (alkohol+trawa) bedzie u nas jeszcze lepiej. Slabo sie robi. Co na to kosciol katolicki???
~do postu z godz 16:44 8-01-2010 19:17
a ty co zaczepiasz rumcajsa ?? zabraklo ci kultury, zeby kulturalnie odpowiedziec tak jak on kulturalnie zadal pytanie ??? chamstwo i glupota przeswieca z twojego postu jak smiesz obrazac czytelnikow na tym forum !! pewnie szukasz guza ale mozes go szybko znalezc chamie jeden p.s. moderatora prosze o usuniecie wulgarnego komentarza obrazajacego czytelnikow z godzuny 16.44 . precz z hamstwem w internecie !
~Rumcajs 8-01-2010 21:07
Spoko, spoko, w dobroci swojego poczciwego serca wybaczam temu nieokrzesanemu, anonimowemu osobnikowi z godz. 16:44. Rozumiem, że mogło mu się nie poszczęścić w życiu, stąd takie agresywne zachowania. Faktem jest jednak to, że przy okazji obraził wszystkich czytelników tego forum i za to powinny go spotkać konsekwencje. Dziwię się, że ten agresywny i wulgarny post w ogóle ukazał się na tym forum, uważam bowiem - podobnie jak poprzednik - że z chamstwem w internecie należy stanowczo i konsekwentnie walczyć.
~wkur....... 8-01-2010 23:25
do-de-,Ty czlowieku puknij sie w czolo,tak jak chleja niemiaszki to malo gdzie,oszczanych i orzyganych tez nie brakuje,jak ci nie pasuje to nie musisz do PL przyjezdzac tylko siedz w D i liz im dupy za te marne socjalne ojro
~bang 9-01-2010 6:34
oj chyba mało jezdzisz po europie:) ba... chyba tylko jezdzisz:)
~wrocławski student 9-01-2010 9:50
oj się czepiacie - nawet jak się pomylił to trudno ale rację ma że i u nas źle - już dawno włodarze powinni zakazać wyrobu takich produktów jak papierosy i alkohol - skorzystałaby na tym służba zdrowia na przestrzeni 10 lat, zdrowsze społeczeństwo mniej wydatków na leczenie, renty, socjal, mniej patologii z powodu alkoholu i wypadków - tylko że z tego są największe wpływy do skarbu państwa więc chciwość wzięła górę nad rozsądek
Cień 9-01-2010 11:34
08-01-2010 17:23. Jeżeli chodzi o narkotyki, to jestem za tym, by za posiadanie była kara śmierci, jak w niektórych krajach. Do Bang. ja często jeżdżę po Niemczech i jakoś też nie widzę takich meneli jak u nas, jak już to rzadkość i tam nie stoją pod sklepami i nie słyszę "bite ojro fiur beer". Niemieckiego nie znam, więc się nie czepiać tego "szprechania".
~do .t-ipconnect.de 9-01-2010 11:54
Wszędzie, gdzie jest legalny (i nielegalny - w krajach muzułmańskich) alkohol, chlają na potęgę. Niemcy nie są tutaj żadnym wyjątkiem. W szanującym się jak pępek świata Zjednoczonym K-stwie także rzygają i szczają na ulicy, a są to autochtoni z krwi i kości. Mało tego ! Odwiedzają polskie miasta, szczególnie Kraków i tam pokazują Polakom, jak się bawi wielki świat. Przykre, że piszący po polsku Volksdeutsch zapomniał o swoich korzeniach i usiłuje upokorzyć wszystkich Polaków nie wyłączając czytelników tego forum.
~(gość portalu) 9-01-2010 12:01
I jeszcze jedno do przedmówców. W Wlk.Bryt. kilkunastoletni (od dziesięciu lat w górę) gnoje stoją pod sklepami i żebrzą na alkohol lub chociaż papierosa lub dwa. Rodzice w tym czasie przepijają zasiłki. Żebrzących nastolatków nie widać w centrach miast, ale na mieszkaniowych obrzeżach to normalny widok. Nie sposób tego jednak dostrzec, gdy tylko "jeździ się" po kraju.
~gosc programu 9-01-2010 13:42
Ale nie ukrywajmy ze wiekszosc kierowcow MZK w JG sa to stare, malo uprzejme i wiecznie robiace problemy osoby.
~gosc programu 9-01-2010 13:53
Ci mlodzi ludzie rzeczywiscie zachowali sie nie OK. Ale kierowca powinien wziac pod uwage to ze wczoraj w JG wszystkie autobusy nie jezdzily wg rozkladu i mialy gigantyczne spoznienia. Moze Ci ludzie juz mieli dosc czekania (zapewne zmarznieci) na autobus??? A kierowca dlaczego ich nie mogl zabrac? Bo co, za duzo spali?
~wrocławski student 9-01-2010 16:40
nie mógł zabrać bo to nie był autobus kursowy czy ty swoim np. busem woziłbyś każdego tylko dlatego, że to bus a byłbyś dostawcą do hurtowni - pomyśl - nie miał żadnego obowiązku ich zabierać - ba mógł jechać w innym kierunku niż chcieli ci wandale
~ 10-01-2010 20:05
To byl autobus MZK wiec kiepskie porowanie. Gdybym byl kierowca w jakiejs firmie i bylo by miejsce to czemu nie. Ewentualnie grzecznie im wytlumaczyl ze nie moge, a znajac chamstwo JG kierowcow to wiadomo jak bylo. Zreszta teraz mozemy tylko gdybac...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group