Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 15014
Zalogowanych: 111
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zmierzą się na wiedzę o hotelarstwie

Wtorek, 10 stycznia 2012, 9:06
Aktualizacja: 9:06
Autor: UM
W środę, 11 stycznia, w Zespole Szkół Ekonomiczno–Turystycznych odbędzie się inauguracja kolejnej, czwartej edycji Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Organizatorem przedsięwzięcia jest Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy przy współudziale Polskiej Izby Handlowej.

- To dla nas ważne przedsięwzięcie – powiedziała Mirosława Dzika, zastępca prezydenta miasta – bo ponownie jesteśmy organizatorami etapu okręgowego dla dwóch województw, dolnośląskiego i opolskiego. Jest to z pewnością wyraz wysokiej oceny poprzedniej pracy naszego ZSE-T, który to przeprowadził.

Dodatkowo cieszy, że wśród laureatów ogólnopolskiego finału znajdują się z reguły uczniowie tej szkoły, co z kolei świadczy o wysokim poziomie nauczania przedmiotów zawodowych i dobrej pracy uczniów. W tym roku tematem wiodącym olimpiady są „usługi dodatkowe jako czynnik atrakcyjności obiektów noclegowych”, który żywotnie interesuje miejscowych hotelarzy, więc nie jest to rywalizacja abstrakcyjna, a mająca konkretne znaczenie praktyczne.

Uroczysta inauguracja przewidziana jest w siedzibie ZSE-T o godz. 11.30.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
1063
Tak
81%
Nie
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak będzie wyglądać rozbudowa autostrady A4?
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Aktualności
Festyn w Mysłakowicach
 
Aktualności
Działka po Juventurze na sprzedaż
 
Aktualności
Violetta ze Szklarskiej Poręby znów zachwyciła w "The Voice Senior"
 
Sudeckie hotele i schroniska PTTK
Szczeliniec Wielki z Jeleniej Góry
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group