Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 7003
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Zmiana czasu na letni a podróż pociągiem

Sobota, 25 marca 2017, 14:12
Aktualizacja: 14:17
Autor: IC
Polska: Zmiana czasu na letni a podróż pociągiem
Fot. Użyczone
W ten weekend, w nocy z 25 na 26 marca, nastąpi zmiana czasu z zimowego na letni. Wskazówki zegarów zostaną przesunięte o godzinę do przodu, z 02.00 na 03.00. Podczas zmiany czasu w trasie będzie 18 składów PKP Intercity.

Każdego roku, w ostatnią niedzielę marca (w nocy z soboty na niedzielę), przesuwając wskazówki zegara o godzinę do przodu, wprowadzamy czas letni. Będziemy się nim cieszyć do ostatniej niedzieli października. W najbliższy weekend, z 25 na 26 marca, w trasie będzie 18 składów PKP Intercity. Pociągi dotrą do stacji docelowych zgodnie z rozkładem.

Wsiadając dzisiaj do pociągu, pamiętajmy o zmianie czasu na letni. Podróż rozpocznie się według czasu zimowego, a zakończy się już według czasu letniego. - W 18 składach IC, które będą w trasie podczas zmiany czasu na letni, konduktorzy poinformują o tym pasażerów - podkreśla Cezary Nowak, rzecznik prasowy PKP Intercity.

Dokładne godziny kursowania pociągów w noc przejściową są dostępne na stronie www.intercity.pl,
w punktach informacyjnych na dworcach oraz u konduktorów w pociągach. Pasażerowie mogą również skorzystać z Infolinii 19 757.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group