Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 8777
Zalogowanych: 55
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Zlot Porsche Classic w Karpaczu

Wtorek, 14 czerwca 2016, 11:02
Aktualizacja: Środa, 15 czerwca 2016, 7:22
Autor: Org
Karpacz: Zlot Porsche Classic w Karpaczu
Fot. Użyczone/Organizator
Forum Porsche Classic spotkało się na kolejnym zlocie. Tym razem klasyczne samochody marki Porsche zagościły w Karpaczu. Przyjechało około 30 pojazdów. Widok kolumny pięknych klasyków powodował, że każdy przystawał i oglądał przejazd.

Tym razem najstarszym pojazdem była 912-stka z 1968 roku, która przykuwała uwagę swą dynamiką. Podczas przejazdów nie ustępowała ani na krok swoim braciom z dwoma cylindrami więcej.

Gościło też na zlocie sporo tzw. "G-modeli", były wersje 964, 993, 996 - czyli można było zobaczyć całą ewolucję klasycznej 911-stki. Piękna kolorystyka samochodów pokazała, że w latach wcześniejszych nie było „nudy”. Dobrym przykładem jest mocno wyróżniający się egzemplarz modelu 930 z roku 1978 w kolorze „Minerva Blue".

Podczas zlotu użytkownicy mieli okazję zwiedzić kilka ciekawych miejsc w okolicy, m.in. świątynię Wang, skalne miasto w Czechach czy malowniczy pałac w Wojanowie.

Sonda

Czy lokalne "kasyna" i gry hazardowe powinny być dozwolone bez koncesji?

Oddanych
głosów
599
Oczywiście, gra tylko ten kto chce
27%
Tak, jednak do pewnej kwoty - na niektórych działa to jak narkotyk
12%
Hazard powinien zostać całkowicie zakazany
48%
Nic nie trzeba zmieniać w przepisach
13%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Niemcy podrzucają nam migrantów?!
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Aktualności
Borowice brzmią Gitarą i...poezją
 
112
Wypadek w Rybnicy – efekt domina
 
112
Po alkoholu spowodował wypadek na Wolności
 
Kultura
Jelenia Góra i Karkonosze na 1 miejscu w Polsce!
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group