Niedziela, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 8027
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Złodziejska ścieżka rzezimieszka

Piątek, 31 października 2008, 17:55
Aktualizacja: 17:56
Autor: TEJO
Policjanci zatrzymali mieszkańca Mysłakowic na gorącym uczynku wypalania kabli telefonicznych, które ukradł. W dodatku złodziej poruszał się na skradzionym rowerze, a na swoim koncie ma szereg przestępstw. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze uzyskał informację od funkcjonariuszy Straży Granicznej, że na ulicy Zgorzeleckiej mężczyzna wypala kable telefoniczne. – Policjanci, którzy pojechali na zdarzenie ustalili, że jest to 44-letni mieszkaniec Mysłakowic , a wypalane kable najprawdopodobniej zostały skradzione w nocy z 29 na 30 na ulicy Lubańskiej – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska, oficer prasowa jeleniogórskiej komendy miejskiej.

44-latek na ulicę Zgorzelecką przyjechał rowerem, który jak się później okazało ukradł 23 października z terenu ogrodów działkowych przy ul. Działkowicza. Jego wartość właściciel oszacował na kwotę 800 zł. Policjanci ustalili przy okazji, że przestępca wybił szybę w jednym ze sklepów w mieście, włamał się do altanki, którą okradł, w ten sam sposób złupił strych, ukradł rynny metalowe oraz… kompostownik.

Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group