Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 6962
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Złapali pirata po szaleńczym pościgu

Piątek, 28 listopada 2008, 20:52
Aktualizacja: 20:53
Autor: TEJO
25–letni Jacek M., poszukiwany listem gończym przestępca, uciekał dziś przed ścigającymi go radiowozami. Nieskutecznie. Wpadł do rowu w Barcinku i został zatrzymany przez policję.

Prowadzony przez niego samochód, skradziony dwa dni temu na terenie Kowar, nie zatrzymał się do kontroli drogowej w Szklarskiej Porębie. Kierowca na widok stróżów prawa znacznie przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli w pościg.

– W trakcie ucieczki pirat złamał wiele przepisów ruchu drogowego. Wyprzedzał na podwójnej ciągłej, jechał znacznie za szybko, zmuszał innych użytkowników ruchu do zjechania na pobocze – wymienia nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Pościg momentami wyglądał jak sceny z filmu. Sprawca uciekał krętymi, podgórskimi i wąskimi drogami: przez Kopaniec, Antoniów, Starą Kamienicę. Dojechał do Barcinka, gdzie przecenił swoje możliwości i wpadł do rowu. Został zatrzymany w policyjnym areszcie do dalszych czynności.

Był poszukiwany listem gończym za kradzież z włamaniem. Informowaliśmy o tym na naszych łamach. Jacek M. odpowie także za wykroczenia, które popełnił i najpewniej za kradzież pojazdu, którym uciekał.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (67) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group