Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 6588
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Złapali nastoletniego podpalacza

Czwartek, 20 listopada 2008, 11:21
Aktualizacja: 11:22
Autor: TEJO
REGION: Złapali nastoletniego podpalacza
Fot. Archiwum
Nie chodził do szkoły, za to potrafił „ogniście” mścić się na ludziach. Ponadto miał narkotyki. To zdemoralizowany siedemnastolatek z Kowar, który w końcu wpadł w policyjne sidła.

Osobnik został zatrzymany w miniony wtorek. Jak ustalili policjanci, chłopak 12 listopada celowo podpalił znajdujący się na terenie jednej z kowarskich firm Toy-Toy, który stanowił mienie komunalne.
Spowodował tym straty w wysokości blisko 2000 zł.

Dzień później przestępca wrzucił ścierkę nasączoną benzyną do mieszkania znajomego, ponieważ go nie lubił. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a okopcone zostały jedynie ściany i nadpalona częściowo podłoga. Właściciel poniesione straty oszacował na ok. 4000 zł. Nastolatek odpowie również za podpalenie opuszczonego budynku mieszkalnego w Kowarach. Tego przestępstwa dopuścił się rok wcześniej.

Za uszkodzenie mienia oraz posiadanie środków odurzających, 17-latkowi grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Został on umieszczony w Młodzieżowym Ośrodku Szklono-Wychowawczym, gdzie trafił na podstawie decyzji Sądu Rodzinnego za nie realizowanie obowiązku szkolnego i demoralizację.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group