Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 8185
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zimowe wakacje: sale otwarte

Piątek, 29 stycznia 2010, 9:37
Aktualizacja: 10:27
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Zimowe wakacje: sale otwarte
Do ich dyspozycji będzie również sala Międzyszkolnego Ośrodka Sportu ul. Złotniczej.
Fot. TEJO
Pięć tys. zł przeznaczyło miasto na otwarcie sal gimnastycznych w jeleniogórskich szkołach na czas ferii zimowych. Skorzystać z nich będą mogli wszyscy wypoczywający niezależnie od przynależności do danej placówki. Zajęcia będą organizowane w godz. 9 – 16.

Podczas ferii zimowych dzieci i młodzież będą mogli skorzystać z sal gimnastycznych w szkołach: Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych nr 1 w Sobieszowie, Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych w Cieplicach, Szkole Podstawowej nr 8 na Zabobrzu, Szkole Podstawowej nr 2 w centrum miasta czy Gimnazjum nr 3 przy ulicy Grunwaldzkiej. Do ich dyspozycji będzie również sala Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ulicy Marii Skłodowskiej Curie, a także dwie hale podlegające pod MOS czyli przy ulicach Złotniczej i Sudeckiej.

– Mamy nadzieję, że ta oferta dopełni atrakcje przygotowane na ferie zimowe w domach kultury i instytucjach kulturalnych – mówi Miłosz Sajnog, zastępca prezydenta Jeleniej Góry.
Sale mają być otwarte między 9.00 – 15.00, 13.00 – 16.00, w zależności od poszczególnych szkół. Hale będą otwarte i udostępnione bezpłatnie każdemu uczniowi niezależnie od tego, gdzie na co dzień chodzi do szkoły.

- W każdej z sal na dzieci i młodzież będzie czekał nauczyciel w-f, który poprowadzi dla nich zajęcia – tłumaczył Miłosz Sajnog. Ponadto od godziny 13.00 do 21.00 będą otwarte boiska Orlik. Skorzystają z nich kluby piłkarskie, które zgłosiły chęć przygotowania się na nich do sezonu. Orliki są odśnieżone i od pierwszego lutego będą w codziennej eksploatacji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group