Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5933
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zima tylko w obiektywie

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 11 lutego 2008, 8:11
Aktualizacja: 8:12
Autor: rylit
Fot. rylit
W tym roku prawdziwą zimę można zobaczyć, sądząc po aurze, już tylko na fotografiach Ilony Cichoń.

Ilona Cicho pochodzi z Poznania i mieszka od kilku lat w okolicach Gryfowa. Prowadzi sekcję turystyczno-fotograficzną przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Gryfowi.

Należy do Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego. Z pasją robi zdjęcia pobliskich pejzaży i nie tylko. Plon tej pracy można zobaczyć na wystawie w gryfowskim ratuszu, której wernisaż odbył się w miniony piątek.

Tytuł wystawy, „Bo zimą jest tak pięknie” idealnie oddaje nastrój nastrój i czar prawdziwej zimy uchwycony przez kobiece oko, a którą coraz trudniej nam zobaczyć. Na otwarcie wystawy przybyło wielu wielbicieli fotografii, fotografików z JTF, młodzieży z ośrodka kultury. Wszystkich obecnych przywitał Burmistrz Gryfowa wielki miłośnik i „mecenas” sztuki Olgierd Poniźnik, który myśli o dalszym promowaniu sztuki artystów z Gryfowa i okolic.

Obecny był też prezes Stowarzyszenia „Zakwisie” Andrzej Wodniak.
Wystawę można oglądać w salach ratusza w Gryfowie do końca marca.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

piipi 11-02-2008 9:15
..dobrze,ze pozostaly z tegorocznej zimy te fotografie.Mamy wiosne ...w zimie!.."Ktos" nam obiecal snieg ,wichury itp...Ten Czarodziej-Jelonkowy,chyba jeszcze z Czarownicami....tancuje....i tatara konsumuje !!
piipi 11-02-2008 22:13
..to jeszcze Piipi ....piekne zdjecie ..cudownego miejsca w Gorach Iserskich - Chatki Gorzystow !!!!. - "Bo zima taka piekna"...a fotografia jest cudownym srodkiem zapisu widzenia.~Droga Pani Ilono...nie moge teraz podziwiac tego Vernissage... i zycze Pani ..jak mowi sie w fotografii ..aby "Jedna fotografia miala zawartosc tysiaca slow"..

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group