Niedziela, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 9142
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zgwałcona czternastolatka

Wtorek, 17 marca 2009, 17:28
Aktualizacja: 17:57
Autor: Mar
37–letni mieszkaniec Cieplic Andrzej K. Trafił do aresztu po tym, gdy został oskarżony o gwałt na czternastoletniej nastolatce. Dzieci mężczyzny, którymi się opiekował samotnie, słyszały całe zdarzenie. Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.

Wszystko wydarzyło się 10 marca w mieszkaniu mężczyzny w Cieplicach. Ten mieszkał sam z dziećmi od roku, gdy opuściła go żona, nad którą się znęcał.

Dziewczynka zaczęła odwiedzać mężczyznę. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, do kontaktów seksualnych dochodziło między nimi od pewnego czasu. Nie wiadomo dokładnie co się wydarzyło 10 marca. Dziewczynka twierdzi, że Andrzej K. rzucił się na nią i zgwałcił.

Córkami sprawcy opiekował się ich wujek, który mówi, że nie wiedział, co robi Andrzej K. Tłumaczył, że w chwili zdarzenia smażył placki i nie mógł nic słyszeć.

Nastolatka o tym co się wydarzyło powiedziała znajomemu, którego spotkała na ulicy. Ten zawiózł ją na komisariat. Tego samego dnia sprawca został zatrzymany, a sąd zdecydował o aresztowaniu go na trzy miesiące.

Dziewczynki trafiły pod opiekę jego siostry, sąd zdecyduje co dalej. Niewykluczone, że prokuratura wystąpi o ograniczenie lub pozbawienie go praw rodzicielskich. Tych praw jest już pozbawiona matka, która rok temu porzuciła rodzinę i zamieszkała ze swoim kuzynem. Zaszła z nim w ciążę, ale poroniła. Teraz próbuje wrócić do dzieci. Jednak ponieważ nie ma żadnego źródła utrzymania ma na to małe szanse.

Czytaj również

Komentarze (56) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group