Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 7123
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Zgwałcił 13 – latkę – szuka go policja i prokuratura

Środa, 2 września 2009, 11:23
Aktualizacja: 11:25
Autor: Angela
REGION: Zgwałcił 13 – latkę – szuka go policja i prokuratura
Fot. Archiwum
Miał około 35 lat, 30 lipca br. na drodze leśnej zaatakował 13 – letnią dziewczynkę, skrępował ją i grożąc, że ją zabije – zgwałcił. Obecnie prowadzone jest intensywne śledztwo, którego celem jest ujęcie sprawcy. Pomóc może każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat gwałciciela, którego sporządzono portret pamięciowy.

Do tragicznego zdarzenia doszło 30 lipca br. około godziny 15.00. Dziewczynka została zaatakowana przez gwałciciela idąc zalesioną drogą żwirową prowadzącą z Osiecznicy do miejscowości Kliczków w powiecie bolesławieckim.

- Z dokonanych w przedmiotowej sprawie ustaleń wynika, że nieustalony sprawca w wieku około 35 lat groźbą pozbawienia życia oraz przemocą doprowadził do obcowania płciowego 13-letniej dziewczynki – tj. o czyn z art. 197§1 kk i art. 200§1 kk w zw. z art. 11§2 kk – pisze w komunikacie w prasowym, Violetta Niziołek, Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze

Obecnie sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Bolesławcu, Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze oraz policja. Intensywne śledztwo ma wyjaśnić wszelkie okoliczności zdarzenia oraz ująć sprawcę.

- Z powyższego względu prosi się wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie o kontakt z Panem Prokuratorem Rejonowym w Bolesławcu lub jego zastępcą na numer telefonu 075 644-17-20 – pisze rzecznik jeleniogórskiej prokuratury.

Jednocześnie zamieszczamy sporządzony w toku prowadzonego postępowania portret pamięciowy sprawcy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (36)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group