Wtorek, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 5264
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION KRAJ: Zespół Pocysterski w Krzeszowie na czele krajowych atrakcji

Wtorek, 4 października 2011, 14:24
Aktualizacja: 14:25
Autor: Organizator
REGION KRAJ: Zespół Pocysterski w Krzeszowie na czele krajowych atrakcji
Fot. Archiwum
Na stronie serwisu otoWakacje.pl trwa głosowanie Internautów na Najlepszy Produkt Turystyczny roku 2011. Na koniec drugiego tygodnia konkursu prowadzi reprezentant Dolnego Śląska: Zespół Pocysterski w Krzeszowie. Wszystkich atrakcji, na które można oddać głos, jest 44, zaś zabawa trwa do 17 października.

Organizatorzy informują, że od początku trwania konkursu największą sympatią internautów cieszy się Zespół Pocysterski w Krzeszowie. Walka jest jednak wyrównana i niewiele brakuje, aby najwięksi konkurenci przejęli prowadzenie. Europejska perła baroku ze Śląska zdobyła jak dotąd 9,3 proc. głosów. Na drugim miejscu, z wynikiem 8,1 proc. uplasował się 150–kilometrowy Szlak Kajakowy Bug-Krzna. Ściga go Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji „Szelment” oraz Beskidzka Piątka.

Nowoczesny kompleks wypoczynkowo-sportowy na Suwalszczyźnie zgarnął 7,2 proc. głosów Internautów. Atrakcje z gmin Beskidu Śląskiego: Brenna, Istebna, Szczyrk, Ustroń i Wisła cieszą się niewiele mniejszym poparciem (7 proc.). W top piątce zestawienia znalazło się również Muzeum Techniki i Komunikacji – Zajezdnia Sztuki w Szczecinie (6,4 proc.). Kto ostatecznie zwycięży? Zdecydują Internauci.

W tegorocznej edycji konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny 2011 roku województwo dolnośląskie reprezentowane jest jeszcze przez Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans (0,8 proc. głosów) oraz twierdzę Srebrna Góra (4,5 proc. głosów). Łącznie w konkursie startują 44 atrakcje z całej Polski.

Nagrodą dla zwycięzcy jest internetowa kampania reklamowa o wartości 50 000 zł, która zostanie przeprowadzona na stronach najpopularniejszych polskich serwisów aukcyjnych i ogłoszeniowych, należących do Grupy Allegro.

Nagrody czekają również na samych głosujących – 12 autorów najciekawszych uzasadnień swojego wyboru otrzyma aparaty fotograficzne Canon, zestawy przewodników weekendowych po Polsce Wydawnictwa Pascal, iPody Shuffle 2 GB oraz plecaki Hannah. Głosować można do 17 października. Pełna lista atrakcji turystycznych, na które można głosować wraz z opisami oraz bieżącymi wynikami plebiscytu znajduje się na stronie organizatora – serwisu otoWakacje.pl: www.produkt-turystyczny.otowakacje.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group