Środa, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 7420
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rajd Karkonoski: "Zebra" zaprezentuje się w Rajdzie Karkonoskim

Czwartek, 29 maja 2014, 14:47
Aktualizacja: Piątek, 30 maja 2014, 15:56
Autor: red.
Rajd Karkonoski: "Zebra" zaprezentuje się w Rajdzie Karkonoskim
Fot. Tomasz Raczyński
11 kwietnia miało miejsce niecodzienne wydarzenie, historia zatoczyła koło i dokładnie po 25 latach Marek Gieruszczak z Maciejem Maciejewskim stanęli na starcie Rajdu Świdnickiego – Krause (red. dawniej Rajdu Elmot) za kierownicą „Zebry”, czyli fiata 126p przygotowanego na wzór fiata sprzed 25 lat. Co prawda uczestniczyli tylko w przejeździe pokazowym prologu rajdu, który odbył się na kilka chwil przed startem pierwszej załogi ze stawki Mistrzostw Polski, ale tuż po zakończeniu swojego przejazdu, obaj panowie zapytani jak się czują zgodnie odpowiadali, że są młodsi o 25 lat.

Już w najbliższy piątek legendarna „Zebra” ożyje ponownie i wraz z fundacją „AKOGO?” i kliniką „BUDZIK” zaprezentuje się jeleniogórskiej publiczności w czasie pierwszego odcinka specjalnego 29. Rajdu Karkonoskiego, który zostanie rozegrany na ulicach jeleniogórskiego Zabobrza. Tym razem rajdowego fiata w czasie przejazdu pokazowego poprowadzi Maciek Bryniarski - pomysłodawca i konstruktor rajdówki.

- Rajd Karkonoski jako nasz „domowy” zawsze był w centrum zainteresowania i jest nam niezmiernie miło, że dostaliśmy zaproszenie od dyrektora rajdu Marka Kisiela, aby przejechać pokazowo OS Zabobrze – mówi Maciek Bryniarski.

Zebra zaprezentuje się publiczności w przerwie pomiędzy przejazdami zawodników startujących w Mistrzostwach Polski a uczestnikami Rajdowego Pucharu Polski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1046
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group