Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6807
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Ze zdrowym rozsądkiem chcą do Ratusza

Środa, 15 października 2014, 12:17
Aktualizacja: 12:19
Autor: Przemek Kaczałko
Region: Ze zdrowym rozsądkiem chcą do Ratusza
Fot. Archiwum KWW
PKW ogłosiła listy kandydatów do rad miejskich, rad powiatowych oraz do sejmików wojewódzkich. Kolejnym komitetem, który prezentujemy jest Obywatelska Formacja Zdrowego Rozsądku, która jeszcze w tym tygodniu ujawni swojego kandydata na prezydenta Jeleniej Góry.

KWW Obywatelska Formacja Zdrowego Rozsądku jako komitet wojewódzki zgłosił swoje listy kandydatów na obszarze całego Dolnego Śląska. Z list KWW Obywatelska Formacja Zdrowego Rozsądku wystartują kandydaci z takich obszarów jak: Zagłębie Miedziowe, gminy dawnego województwa wałbrzyskiego, gminy powiatu jeleniogórskiego czy w końcu z Miasta Jeleniej Góry.

Na jeleniogórskich listach znaleźli się kandydaci z różnych grup zawodowych oraz w zróżnicowanym przedziale wiekowym. Liderem listy Okręgu Nr 1 jest Konrad Rydzewski - prawnik z wykształcenia, absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Współzałożyciel komitetu wyborczego wyborców na co dzień pracuje między innymi w administracji, gdzie zajmuje się obsługą gruntów gminnych. Liderkami pozostałych list są: Lidia Gonet oraz Dorota Bajdak, pracujące w Przedsiębiorstwie Farmaceutycznym Jelfa S.A.

Na jeleniogórskich listach znaleźli się zarówno ludzie młodzi, tacy jak studentka II roku fizjoterapii na Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej - Katarzyna Agnieszka Gonet (Okręg Nr 2, Pozycja Nr 6), czy bardziej doświadczeni, jak Barbara Draguła-Wróblewska, która nabyła swoje doświadczenie w turystyce pracując w latach 1982-1992 w BP Orbis, BTM Juventur, a obecnie prowadząca działalność gospodarczą jako doradca ds. ubezpieczeń i inwestycji (Okręg Nr 1, Pozycja Nr 2).

Listy uzupełniają m.in. Anna Klimczak – pedagog z wykształcenia, obecnie pracująca jako handlowiec w firmie komputerowej czy też Tomasz Biedrzycki, członek Ligi Obrony Kraju, a obecnie aktywny i płodny pisarz, który może się pochwalić sprzedażą swoich powieści w takich sieciach handlowych jak Empik czy Amazon.

- Co warto podkreślić, wszyscy kandydaci KWW Obywatelska Formacja Zdrowego Rozsądku nie posiadają przynależności partyjnej, więc jest to jedyny całkowicie bezpartyjny niezależny komitet wyborczy wyborców wystawiający swoje listy w Jeleniej Górze - mówi Konrad Rydzewski.

Poniżej prezentujemy listę kandydatów OFZR Do Rady Miasta Jeleniej Góry:

Okręg nr 1:
1. RYDZEWSKI Konrad Mikołaj, wiek: 31
2. DRAGUŁA-WRÓBLEWSKA Barbara, wiek: 56
3. KLIMCZAK Anna, wiek: 35
4. NIEDOŚPIAŁ Kamila Ewa wiek: 31
5. JANIK Rafał Jerzy, wiek: 34
6. BIEDRZYCKI Tomasz, wiek: 36
7. KĄKOL Krystyna, wiek: 57
8. NIEDOŚPIAŁ Marta Anna, wiek: 30

Okręg nr 2:
1. GONET Lidia Irmina, wiek: 46
2. ZIELIŃSKA Anna Małgorzata, wiek: 44
3. MARKIEWICZ Aneta Małgorzata, wiek: 35
4. DROZD Izabela Aleksandra, wiek: 39
5. NOWAK Maciej, wiek: 39
6. GONET Katarzyna Agnieszka, wiek: 20
7. NOWOSAD Rafał Marcin, wiek: 31
8. RYGIEL Bogusław Jan, wiek: 67

Okręg nr 3:
1. BAJDAK Dorota, wiek: 48
2. LASKOWSKA Renata, wiek: 46
3. RADZKA Renata Krystyna, wiek: 47
4. GONET Zdzisław Janusz, wiek: 46
5. ZIELIŃSKI Dawid Michał, wiek: 26.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group