Czwartek, 6 sierpnia
Imieniny: Jakuba, Sławy
Czytających: 5978
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zdrowy Dzień w Jeleniej Górze

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 1 kwietnia 2014, 8:18
Aktualizacja: 8:21
Autor: Org
Fot. Organizator
"Zdrowy Dzień" czyli projekt poświęcony promocji zdrowia oraz diagnozie i wspomaganiu leczenia padaczki odbędzie się w sobotę (5 kwietnia br.) od godz. 11.00 do godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Paderewskiego 13 w Jeleniej Górze.

- Celem projektu jest zwrócenie uwagi na problem nieleczonej lub źle leczonej padaczki oraz zachęcenie potencjalnych chorych do wykonania badań i podjęcia ewentualnego leczenia – wyjaśniają organizatorzy. - Skierowany jest do chorych na padaczkę, zarówno dzieci, ich opiekunów, jak i osób dorosłych, którzy chcieliby poprawić komfort swojego życia z tą chorobą, poznać wiele cennych rad od specjalistów – dodają.
Wykłady poprowadzą: dr Piotr Zwoliński - epileptolog, neurofizjolog i elektoencefalografista, jeden z najwybitniejszych fachowców w kraju oraz Magdalena Socha - specjalistka neurorehabilitantka osób z padaczką.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 600-33-78-92 (Andrzej Łubniewski - reprezentant Centrum Terapii Padaczki Neurosphera z Warszawy) oraz 75/75-46-174 (Urząd Miasta Wydział Dialogu i Spraw Społecznych Lucyna Kornobys) oraz wchodząc w link do szerszych informacji:
http://jeleniagora.pl/content/projekt-zdrowy-dzie%C5%84-5-kwietnia.

Akcję "Zdrowy Dzień" honorowym patronem objął Prezydenta Miasta Jeleniej Góry. Inicjatorem akcji edukacyjnej jest Centrum Terapii Padaczki Neurosphera z Warszawy wraz z Urzędem Miasta Jeleniej Góry, Wydziałem Dialogu i Spraw Społecznych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~ 1-04-2014 17:07
Skoro ten doktor to "jeden z najwybitniejszych fachowców w kraju" to czemu nie ma tytułu profesora? Nie wierzę, że nie ma profesorów zajmujących się takimi tematami. Neurofizjologia czy epilepsje to w końcu bardzo popularne dziedziny nauki i medycyny. Jelonka mogłaby bardziej krytycznie czytać to co jej organizatorzy przysyłają.
~sekocen 1-04-2014 19:55
A może dlatego, że profesorowie to głównie teoretycy a lekarze z tytułem doktora leczą pacjentów? Bardzo denerwują mnie takie komentarze szczególnie jeśli nie są pisane przez osoby kompetentne. Ja sam mam szczególne powody żeby uczestniczyć w projekcie "Zdrowy Dzień". Po pierwsze dlatego, że mojej córki nie może wyleczyć żaden lekarz z okolic naszego województwa. Po drugie dlatego, że właśnie nie ma w Jeleniej Górze w ogóle żadnego epileptologa. Nie chodzi mi o neurologa - to zupełnie co innego. Ba, nawet na Dolnym Śląsku będzie z tym kłopot. Jeśli się mylę to proszę o namiary na dobrego epileptologa na Dolnym Śląsku. Po trzecie - jest coś takiego jak padaczka lekooporna i pozafarmaceutyczne metody leczenia (VNS, neurochirurgia). Pozdrawiam organizatorów i do zobaczenia w sobotę.
~do wyżej 1-04-2014 21:05
Nie ma lepszej praktyki niż dobra teoria. Zapamiętaj to sobie mondralo. I nie denerwuj się tak, bo ci żyłka pęknie. Najbardziej denerwują się ci, którzy najmniej wiedzą. A twoje konwulsje nikogo tu nie obchodzą. Od tego są poradnie zdrowia, a nie fora internetowe. Dostaniesz jakiś trefny namiar w prima aprilis i znowu się zdenerwujesz. I po co ci to? To raczej nie pomaga komuś, kto jest chory na padakę.
~sekocen 1-04-2014 22:54
Widać, że nawet swojego motto nie wziąłeś sobie do serca. Twoja teoria - czyli lekcje z języka polskiego w szkole absolutnie nie pomogły praktyce - czyli w hejtowaniu na forum. Czas zainwestować w słownik języka polskiego, a nie obrażać ludzi.
~Nike 1-04-2014 23:00
Tylko chwalić takie działania, których niestety jest niewiele.
~do 22:54 3-04-2014 18:17
Ty natomiast jesteś za głupi, żeby nawet zrozumieć, że twoje wywody mają się tak do tematu dyskusji, jak pięść do nosa. Jakieś bredzenie zupełnie nie na temat. Tak, wiem, po prostu nie masz niczego mądrego do powiedzenia, więc klepiesz dziobem bezmyślnie, żeby tylko coś powiedzieć. Teoria - to słowo zdecydowanie przekracza twoje możliwości percepcyjne.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group