Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 8979
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zdrojowy dla seniorów

Wtorek, 27 września 2022, 8:10
Aktualizacja: 13:19
Autor: ZTA/jel
Jelenia Góra: Zdrojowy dla seniorów
Fot. Użyczone/ZTA
W ramach "Weekendu seniora z kulturą" 2 października o godzinie 18:00 odbędzie się zwiedzanie Zdrojowego Teatru Animacji w Jeleniej Górze-Cieplicach z przewodnikiem, a następnie spektakl pt. "Kto się boi Pani Eś?" o godzinie 19:00. Dla Czytelników Jelonki.com są dwie podwójne wejściówki. Otrzymają je ci, którzy jako pierwsi dodzwonią się do teatru pod numer 512 219 907.

„Kto się boi Pani Eś”? to spektakl komediowy, pełen gagów i dobrego humoru. Scenografia Pavla Hubički przenosi widza w świat cyrku, jednocześnie sugeruje rzeczywistość meksykańskiego święta Dia de Muertos – radosnego Dnia Zmarłych.
Nawet śmierć ma swoje problemy. Ludzie się jej boją, nikt jej nie lubi. Dlatego na jakiś czas jej obowiązki przejmuje jej syn - Kostek. Jednak zaprzyjaźnia się z ziemianami, zamiast zabierać ich w zaświaty. Co wyniknie z tego, że wszyscy przestają umierać? Czy na pewno powinniśmy żyć wiecznie? Morał i prawda życiowa podana jest w zabawny i nienachalny sposób. Poza problemem śmierci spektakl mówi też o takich wartościach, jak rodzina, przyjaźń, wzajemna pomoc, marzenia. Meksykańsko-hiszpańską muzykę autorstwa Tomasza Lewandowskiego, aktorzy wykonują na żywo.

Osobom z Kartą Seniora przysługuje zniżka -10% od ceny regularnej biletu dla dorosłych na spektakl (bilety ze zniżką do nabycia jedynie w kasie teatru).

Twoja reakcja na artykuł?

10
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
7%
Złości
3
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group