Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 3782
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zdrojowe hity z muszli w parku

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 10 sierpnia 2009, 8:43
Aktualizacja: 18:31
Autor: rylit
Fot. rylit
W ramach cyklu koncertów promenadowych w niedzielę po południu w muszli koncertowej w Parku Zdrojowym wystąpili dwaj muzycy: Jacek Szreniawa i Janusz Lewandowski, którzy chyba na stałe zagościli w cieplickim kurorcie.

Dwaj panowie J. w swoim koncercie sięgnęli po repertuar mieszany: od kompozycji Czesława Niemena do utworów Gershwina poprzez hity Jona Lennona czy utwory Joe Cockera i zespołu The Police.

Muzycy dostosowali repertuar do wymagań widowni, która składała się z ludzi w różnym wieku. Jednak nie zeszli poniżej pewnego poziomu artystycznego pokazując swój kunszt. Na uwagę zasługują utwory zaśpiewane przez Jacka Szreniawę zaśpiewane tylko przy akompaniamencie kontrabasu Janusza Lewandowskiego.

Mimo wysokiej temperatury panującej w muszli artyści dzielnie dotrwali do końca koncertu bisując kilkakrotnie. Publiczność przyjęła ten występ dużymi oklaskami.

Jacek Szreniawa to muzyk multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer, współpracujący z „Teatrem Naszym” w Michałowicach. Janusz Lewandowski jest kontrabasistą niekonwencjonalnym, często występującym z Jackiem Szreniawą.

Koncerty promenadowe to cykl koncertów letnich organizowanych przez Przystań Twórczą Cieplickiego Centrum Kultury w muszli koncertowej cieplickiego parku. Kolejna taka impreza odbędzie się w nadchodzącą niedzielę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~fan jacka 10-08-2009 18:40
było rewelacyjnie jacek oby wiecej takich koncertów

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group