Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 3641
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zdrojowe hity z muszli w parku

Poniedziałek, 10 sierpnia 2009, 8:43
Aktualizacja: 18:31
Autor: rylit
JELENIA GÓRA: Zdrojowe hity z muszli w parku
Fot. rylit
W ramach cyklu koncertów promenadowych w niedzielę po południu w muszli koncertowej w Parku Zdrojowym wystąpili dwaj muzycy: Jacek Szreniawa i Janusz Lewandowski, którzy chyba na stałe zagościli w cieplickim kurorcie.

Dwaj panowie J. w swoim koncercie sięgnęli po repertuar mieszany: od kompozycji Czesława Niemena do utworów Gershwina poprzez hity Jona Lennona czy utwory Joe Cockera i zespołu The Police.

Muzycy dostosowali repertuar do wymagań widowni, która składała się z ludzi w różnym wieku. Jednak nie zeszli poniżej pewnego poziomu artystycznego pokazując swój kunszt. Na uwagę zasługują utwory zaśpiewane przez Jacka Szreniawę zaśpiewane tylko przy akompaniamencie kontrabasu Janusza Lewandowskiego.

Mimo wysokiej temperatury panującej w muszli artyści dzielnie dotrwali do końca koncertu bisując kilkakrotnie. Publiczność przyjęła ten występ dużymi oklaskami.

Jacek Szreniawa to muzyk multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer, współpracujący z „Teatrem Naszym” w Michałowicach. Janusz Lewandowski jest kontrabasistą niekonwencjonalnym, często występującym z Jackiem Szreniawą.

Koncerty promenadowe to cykl koncertów letnich organizowanych przez Przystań Twórczą Cieplickiego Centrum Kultury w muszli koncertowej cieplickiego parku. Kolejna taka impreza odbędzie się w nadchodzącą niedzielę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
359
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group