Poniedziałek, 22 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Zderzenie trzech aut

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Jedna osoba trafiła do szpitala po dzisiejszym (5.12) zderzeniu trzech samochodów osobowych na Alei Jana Pawła II w Jeleniej Górze.

reklamy

Do zdarzenia doszło około godziny 17.20. Uczestniczyły w nim trzy auta: dwa samochody marki Audi A4 oraz opel corsa. Na miejscu interweniowały dwie jednostki straży pożarnej, policja oraz pogotowie ratunkowe.

Konieczne było usunięcie płynów eksploatacyjnych, które wyciekły z rozbitych pojazdów oraz odłączenie akumulatorów.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka