Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 6977
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Zbrodnia osiemnastolatka

Sobota, 7 marca 2009, 8:41
Aktualizacja: 8:51
Autor: TEJO
Młody przestępca bez skrupułów zabił 55–letniego właściciela domu, do którego wcześniej się włamał. Dokonawszy morderstwa okradł mieszkanie. Zwyrodnialca zatrzymała policja. Grozi mu kara dożywotniego więzienia.

Do zdarzenia doszło wczoraj w jednej z miejscowości gminy Stara Kamienica. 18-latek włamał się do jednego z domów z zamiarem okradzenia go. Złodzieja przyłapał na gorącym uczynku właściciel posesji. – Przestępca za pomocą ciężkiego przedmiotu pozbawił gospodarza życia – mówi nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze. Potem ukradł z mieszkania sprzęt elektroniczny, między innymi, przenośny komputer. Mężczyzna uciekł z miejsca przestępstwa.

O makabrycznym odkryciu powiadomił policjantów syn zabitego mężczyzny. Stróże prawa szybko ustalili i namierzyli sprawcę. Był on świetnie znany policjantom. Wielokrotnie jeszcze jako nieletni notowany za liczne kradzieże i włamania. – Prawdziwa zakała gminy – usłyszeliśmy. Teraz sam na siebie wydał wyrok. Policja zatrzymała osiemnastolatka pod zarzutem morderstwa. Grozi mu kara 25 lat więzienia, a nawet dożywocie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (110) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group