Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 4063
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Zbliża się Izerski Jarmark Rękodzieła w Kromnowie

Poniedziałek, 19 listopada 2012, 7:50
Aktualizacja: 7:52
Autor: Agrafka
Region: Zbliża się Izerski Jarmark Rękodzieła w Kromnowie
Fot. Organizator
W Artystycznej Galerii Izerskiej odbędzie się 24 listopada (sobota) w godz. 12.00–17.00 jarmark rękodzieła. Nie zabraknie na nim stałych bywalców, w tym m.in. Zosi Jazygow z pysznymi chlebami razowymi i owsianym, Olgi Jaros z szydełkową biżuterią, czy galerii gabelek.eu z Bolesławca, oferującej szeroki wybór produktów: od obrazów, przez ubrania, biżuterię, aż po ręcznie zdobione albumy. Jarmark bierze udział w ogólnopolskiej akcji „W te święta kupuję rękodzieło”. Wstęp jest wolny. Organizatorzy gwarantują ciepłą kawę i gorącą czekoladę.

„W te święta kupuję rękodzieło” to ogólnopolska akcja, której celem jest skłonienie konsumentów, aby wybierali produkty lokalne, robione z sercem, pasją, niepowtarzalne i najwyższej jakości. Ta akcja to także namawianie do tego, aby pieniądze pozostały w regionie, w którym żyjemy i pracujemy.

- Klimat Izerskich Jarmarków Rękodzieła i Sztuk Wszelakich, które od pół roku już odbywają się w Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie jest niepowtarzalny – podkreśla Violetta Pietrzak z Artystycznej Galerii Izerskiej.
W tym roku pojawią się również tacy regionalni twórcy, jak: Dominika Grudzień tworząca florystyczne cuda, Magdalena Walków z piękną ekologiczną biżuterią, która powstaje z surowców wtórnych czy Olga Olszewska, która przywiezie już nieco świąt.

- Jeśli szukacie prezentów na mikołajki, czy na gwiazdkę zapraszamy do nas, wybór jest ogromny, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i swoich najbliższych. I będzie miał pewność, że nabył rzeczy absolutnie wyjątkową, z dobrą energią i dobrej jakości - zaprasza Violetta Pietrzak.

Osoby, chętne do udziału w jarmarkach jako wystawcy, proszone są o przesłanie zgłoszenia pod adres: galeria.izerska@gmail.com z informacją, czym się zajmują, w której edycji chcą wziąć udział oraz ile miejsca potrzebują, aby w pełni zaprezentować swoje dzieła.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group