Reklama
Wtorek, 9 czerwca
21°C Jelenia Góra

Zbigniew Libera – dziś w BWA

Audio

Czytaj na głos

Jeden z najbardziej charyzmatycznych i pomysłowych twórców współczesnych będzie dziś gościem ostatniego przed wakacjami „Recyklingu sztuki” Pawła Krzaczkowskiego. Chcesz się dowiedzieć, dlaczego w lasach Gór Izerskich kryją się partyzanci? Przyjdź.

Autor: TEJO 1 min czytania

Tytułem króciutkiego wyjaśnienia dodajmy, że jest to część ostatniego projektu Zbigniewa Libery, o którym z pewnością będzie dziś mowa. Artysta znany jest z pomysłów tyle ciekawych, ile kontrowersyjnych. Zbudował obóz koncentracyjny z klocków lego, opracował maszynę do przedłużania penisa, a w swoich projektach odwołuje się do pamięci wizualnej i niemożliwości zbliżenia się do absolutnej prawdy historycznej.

Dodatkowym atutem dzisiejszego wieczoru będzie wstęp, który wygłosi Andrzej Więckowski. Początek „Recyklingu sztuki” pod hasłem „Cytat, zapożyczenie, mit” dziś o godz. 18 w Biurze Wystaw Artystycznych przy ul. Długiej 1.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Zatrudnimy Dam pracę Szklarska Poręba Cena Brak zdjęcia Kontenery wynajem- odpady po budowlane ,gruz i inne Usługi różne Jelenia Góra Cena Brak zdjęcia Elewacje Docieplenia Domów Usługi budowlane Jelenia Góra Cena Brak zdjęcia Operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych Dam pracę Cieplice Śląskie-Zdrój Cena

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka