Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 6363
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zbieranie podpisów za odwołaniem prezydenta i rady do niedzieli

Poniedziałek, 27 maja 2013, 7:14
Aktualizacja: 7:22
Autor: Angela
Jelenia Góra: Zbieranie podpisów za odwołaniem prezydenta i rady do niedzieli
Fot. Archiwum
Jeleniogórskie Stowarzyszenie Osób Bezrobotnych, które od kwietnia br. zbiera podpisy za odwołaniem prezydenta Jeleniej Góry oraz Rady Miejskiej przypomina, że listy z podpisami odbierane są tylko do niedzieli (2.06). Powodem akcji referendalnej są 24 punkty, w których organizatorzy zarzucają rządzącym m.in. brak wizji gospodarczego rozwoju miasta i skutecznej polityki w pozyskiwaniu inwestorów, wysokie opłaty i ogólny chaos organizacyjny.

Podpisy zbierane są w siedzibie Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Osób Bezrobotnych przy ul. Wolności nieopodal dyskontu spożywczego Biedronka oraz przez kilkunastu ludzi, na terenie całego miasta. Do akcji zaangażowano również samochód referendalny, który pojawia się na wszystkich większych imprezach organizowanych w mieście.

– Obecnie mamy ponad cztery tysiące podpisów, ale liczenie ostatnio zebranych głosów cały czas trwa i dopiero po jego zakończeniu będziemy mogli podać faktyczną liczbę osób popierających referendum – mówi Janusz Jędraszko z Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Osób Bezrobotnych, który rozpoczął akcję referendalną.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (50) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group