Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 6848
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pszczyna: Zawodnicy Chojnika poza podium w Pucharze Śląska

Wtorek, 13 października 2009, 12:54
Aktualizacja: Niedziela, 18 października 2009, 14:57
Autor: ahawer
Pszczyna: Zawodnicy Chojnika poza podium w Pucharze Śląska
W pierwszym rzędzie od lewej : Michał Tarczyński, Marcin Biegański (UKS 2 Sobótka), Wojciech Cerazy, Melania Kozdra, Paulina Kaczorowska, trener Adam Słomka w rzędzie 2 od lewej Adam Cimosz, Arkadiusz Słupek, Michał Szymczak, Bartek Paszkowski, Jakub Poraszka oraz Marcin Nowak ( Smecz Bogatynia). – na zdjęciu brakuje Dominika Staniszewskiego.
Fot. organizator
W miniony weekend w Pszczynie (woj. Śląskie) odbył się XIV Krajowy Turniej Seniorów i Juniorów Młodszych o Puchar Śląska w badmintonie.

Turniej, bo turniej VI wysokiej kategorii, a dodatkowo w kat. Junior młodszy z plusem (dodatkowa punktacja do rankingu krajowego). Turniej dzięki swojej rangi był bardzo mocno obsadzony przez czołówkę polskich juniorów młodszych. Również w kategorii seniorów nie zabrakło kilku zawodników ze ścisłej czołówki.

W turnieju tym udział wzięli również zawodnicy jeleniogórskiego klubu „Chojnik” w składzie: juniorzy młodsi – Paulina Kaczorowska, Melania Kozdra, Michał Tarczyński, Wojciech Cerazy, Arkadiusz Słupek, Michał Szymczak, Jakub Poraszka, Bartek Paszkowski oraz seniorzy Dominik Staniszewski i Adam Cimosz.

W turnieju startowało blisko 100 zawodników z całej Polski 68 juniorów i juniorek młodszych oraz 30 seniorów. W całym turnieju rozegrano blisko 230 pojedynków.

Wyniki:

Gra pojedyncza junior młodszy:

5 miejsce Wojciech Cerazy

Gra podwójna juniorów młodszych:

5 miejsce Wojciech Cerazy / Michał Szymczak

Gra podwójna seniorów

4 miejsce Dominik Staniszewski / Adam Cimosz

Gra pojedyncza seniorów

5 miejsce Adam Cimosz

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group